Mutfak Yarışmasında öğretmen ve öğrencilere ödülleri verildi

Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri Yarışmalarında Dereceye Giren Öğretmenler ve Öğrenciler  Vali Aksoy Tarafından  Ödüllendirildi.

25-28 Aralık 2019 tarihinde Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu  tarafından bu yıl 17. si düzenlenen Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri yarışmalarında ilimizi temsil ederek, dereceye giren Nuh Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri Vali Hüseyin Aksoy tarafından  ödüllendirildi.

Programda;  İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, Nuh Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Süleyman Toktaş, Nuh Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri Fatma Zehra Atasever, Zuhal Çatalkaya, Gamze Polat, Necip Batır ve Emine Hülya Keleş ile öğrenciler Elif Nur Arslan, Özlem Palandız, Kübra Fikriye Kartal, Ayşe Yılmaz, Kübra Efe, Tuğba Mor, Gülsima Tüzüner, İrem Beşir, Buse İnci, Gaye Özmetin ile Emine İrem Yenice hazır bulundu.

Vali Hüseyin Aksoy programda yaptığı konuşmalarında; “Öğrencilerimizi kutluyorum. Ülkemizi önümüzdeki dönemde bir başka yarışmada temsil edeceksiniz. Başta okul müdürümüz olmak üzere öğretmenlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum “ diyen Vali Aksoy başarılarının bundan sonrada artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

Konuşmaların ardından Vali Hüseyin Aksoy, Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri yarışmalarında ilimizi temsil ederek, dereceye giren Nuh Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Süleyman Toktaş, Nuh Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri Fatma Zehra Atasever, Zuhal Çatalkaya, Gamze Polat, Necip Batır ve Emine Hülya Keleş’e Başarı Belgesi, öğrenciler Elif Nur Arslan, Özlem Palandız, Kübra Fikriye Kartal, Ayşe Yılmaz, Kübra Efe, Tuğba Mor, Gülsima Tüzüner, İrem Beşir, Buse İnci, Gaye Özmetin ile Emine İrem Yenice’ye de Teşekkür Belgelerini vererek, tebrik etti ve onlarla günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.

 Dereceye giren  Nuh Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri 11-15 Mart 2020 tarihlerinde Kudüs’te düzenlenecek olan dünyanın çeşitli coğrafyalarından ülkelerin katılacağı  “The Palestinian Association Culinary Arts Organize The First İnternational Culinary Festival” uluslararası yemek yarışmasında, okul müdürü ve atölye şefi rehberliğinde ülkemizi temsil edecekler.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

1 + 9 =