MHP GÖLCÜK’TEN ADAY OLMAYI DÜŞÜNEN İKİ İSİM YAN YANA

 

 

MHP Gölcük’te Ülkü Ocakları Gölcük İlçe Başkanlığı tarafından hayata geçirilen Şehit Necmettin Yılmaz Gezici Kütüphanesi’nın Anıtpark etkinliğinde aday adayı olması beklenen iki isim olan İbrahim İnanç Çakıroğlu ve Burak Şahin yan yana gelip, Ülkü Ocağı Başkanı Tuncay Cabar ve MHP İlçe Başkanı Bilal Çakır ile objektiflere poz verdi.

 

 

 

 

Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler öncesinde partilerdeki hareketlilik yavaş yavaş başladı. Bu partilerin başında da ilçemizde iddialı bir isim çıkarmasına kesin gözüyle bakılan Milliyetçi Hareket Partisi geliyor. Aday belli olmasa da MHP Gölcük’den aday adaylık başvurusu yapması muhtemel isimler şimdiden netleşmeye başladı. Geçtiğimiz genel seçimlerde milletvekili listesini genç isimlerle yapan MHP, bu seçime de genç ve dinamik isimlerle girmesi, seçimde aktif bir parti olması bekleniyor.

İNANÇ ÇAKIROĞLU VE BURAK ŞAHİN YAN YANA

İşte bu isimler artık sahaya da indiler. Ülkü Ocakları Gölcük İlçe Başkanlığı tarafından hayata geçirilen Şehit Necmettin Yılmaz Gezici Kütüphanesi’nın Anıtpark etkinliğinde aday adayı olması beklenen iki isim yan yana geldi. Geçtiğimiz milletvekili seçimlerinde 5.sıra adayı olan ve yaptığı çalışmalarla büyük takdir toplayan İbrahim İnanç Çakıroğlu ve ilçemizin sevilen avukatlarından, geçtiğimiz günlerde aday adayı olacağını açıklayan Burak Şahin, Ülkü Ocağı Başkanı Tuncay Cabar ve MHP İlçe Başkanı Bilal Çakır ile objektiflere poz verdi. Bakalım gelecek günler MHP için neler gösterecek ve hangi isim aday olacak. Haber: Serkan SIDAL

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

9 + 1 =