KIZILAY’DAN, DEPREMİN 24. YIL DÖNÜMÜNDE VATANDAŞLARA İKRAM!

Gölcük’te depremin ilk yılından bu yana hayatını kaybeden deprem şehitlerimiz, depremin 24. yıl dönümünde dualarla anıldı. 17 Ağustos 1999 tarihinde Gölcük merkezli meydana gelen Marmara’nın en büyük depremi olarak kayda geçen, büyük bir yıkıma ve kayba neden olan Gölcük’te, Gölcük halkı depremde kaybettiği vatandaşlarını yine her yıl olduğu gibi hüzünle andı.
1750 KİŞİLİK AŞURE, 750 KİŞİLİK HELVA DAĞITILDI
Her zaman sosyal sorumluluk projelerinde en önde yer alan Türk Kızılay Derneği Gölcük Şubesi, Gölcük 17 Ağustos deprem yıl dönümü dolayısıyla Gölcük Kızılay Şube başkanı Orhan Barış, yönetim kurulu üyeleri ve üyeleri ile 1750 kişilik aşure ikramı, 750 kişilikte helva ikramında bulundu.
Depremin 24. yıl dönümünde de Kavaklı Sahili’nde standını kuran Gölcük Kızılay’ı 1750 kişilik aşure ve 750 kişilik helva ikramını vatandaşlara ikram etti.
‘GÜZEL GÖLCÜK’ÜN GÜZEL İNSANLARINA TEŞEKKÜ EDERİZ’
Türk Kızılay Gölcük Şube Başkanı Orhan Barış;  “1750 kişilik aşure ve 750 kişilik helva ikramınızın hazırlanmasında emeği geçen Türk Kızılay Derneği Gölcük Şubesi yönetim kurulu üyemiz Temel Erten, aşure ve helvalarımızın yapılmasında gönüllü olmuştur. Bu noktada kendilerine ve ekibine teşekkür ediyoruz. Bizlerle birlikte dağıtım yapan şubemizin üye ve gönüllülerine, katkı sunan herkese, ikramlarımızı beğeni ile karşılayan güzel Gölcük’ün, güzel insanlarına çok teşekkür ederiz.
Barış sözlerine şöyle devam etti, ‘ Yaşadığımız büyük felaketin 24. Yıl dönümünde depremde kaybettiğimiz tüm vatandaşlarımıza Allah’tan bir kez daha rahmet, acılı ailelerine tekrar tekrar baş sağlığı dileriz.’ Dedi.
Haber: Tuğba Zeren

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 54 = 56