KARAMÜSEL’E ATANDI

Gölcük Öğretmen Evi Akşam Sanat Okulu Müdürü Selçuk Karaduman, Karamürsel Öğretmen Evi Akşam Sanat Okulu Müdür Yardımcısı oldu.

Gölcük’te 6 yıldır Gölcük Öğretmen Evi Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü görevini yapan Selçuk Karaduman, Karamürsel Öğretmen Evi Akşam Sanat Okulu Müdür Yardımcısı oldu. Bakanlık atama yazısının ardından Selçuk Karaduman, 28 Ocak 2019 tarihinde yeni görev yeri olan Karamürsel Öğretmen Evi Akşam Sanat Okulu Müdür yardımcılığı görevine başlayacak.

“GÖLCÜK’TE GÖREV BENİ ÇOK MUTLU ETTİ”

Tayin hakkında düşüncelerini dile getiren Selçuk Karaduman; “Gölcük’te görevim süresinde birçok dost ve arkadaş edindim. Gölcük’te görev yapmak benim için bir ayrıcalıktı. Bu görevimde tüm mesai arkadaşlarımın büyük desteklerini aldım. Ben burada bu mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Burada görev yaptığım süre içinde kurumumuz olan Gölcük Öğretmen evi Akşam Sanat Okulunda birçok değişiklik yaparak çıtayı yüksek tutmaya çalıştık. Bu gün burada ilişkimi keserek ve yeni görev yerim olan Karamürsel Öğretmen Evi Akşam Sanat Okulunda göreve başlayacağız” dedi.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 1 = 1