KADIN HASTALIKLARI ve DOĞUM UZMANI OP.DR. MEHTAP KIRŞAVOĞLU MEDAR’da HASTA KABULÜNE BAŞLADI

“Sağlığınız El Üstünde” felsefesi ile 24 yıldır nitelikli sağlık hizmeti sunma noktasında emin adımlarla ilerleyen Medar Hastaneleri, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında deneyimli ve dinamik kadrosuna Op.Dr. Mehtap KIRŞAVOĞLU’nu dahil etti

İstanbul Ataşehir, Gölcük, Gebze, Sakarya Hastaneleri ve İzmit’te bulunan Medar Tıp Merkezi ile beş noktada nitelikli sağlık hizmeti sunmaya devam eden Medar Hastaneleri, alanında uzman hekimleri kadrosuna dahil ederek güçleniyor. Son olarak Medar Hastanesi Gölcük’te Kadın Hastalıkları ve Doğum kadrosuna  Op.Dr. Mehtap KIRŞAVOĞLU’nu ekibine dahil ederek deneyimli kadrosuyla hastalarının sağlığını el üstünde tutmaya devam ediyor.

Op.Dr. Mehtap KIRŞAVOĞLU kimdir?

1988 Amasya doğumlu olan Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı Op.Dr. Mehtap KIRŞAVOĞLU, Lisans Eğitimini Konya Meram Üniversitesi’nde tamamladı. Uzmanlık eğitimini Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde alarak, ardından temel laparoskopi eğtimi, kozmetik jinekoloji alanlarında da eğitim aldı. İlgi Alanları arasında Gebelik ve Riskli Gebelik takibi, Genital estetik, Uterus miyomları ve miyom cerrahisi, Kısırlık/infertilite-aşılama, Anormal kanamalar, Ovarian kistler/Yumurtalık kistleri, Adet düzensizliği, Vajinal enfeksiyonlar bulunan Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı Op.Dr. Mehtap KIRŞAVOĞLU evli ve bir çocuk annesidir.

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)