İZMİTTE DAHA YENİ! GÖLCÜK’TE 1 YILDIR HİZMETTE

Çöp Taksiler Gölcük’te 1 yıldır hizmette

 

Gölcük Belediyesi tarafından vatandaşlardan gelen taleplere daha hızlı cevap vermek ve görüntü kirliliği oluşturan çöplerin biran önce kaldırılmasını sağlamak amacıyla, 11 Mayıs 2018 tarihinde hizmete giren “Çöp taksiler” ilçe halkı için önemli hizmet vermeye devam ediyor.

Gölcük’ün temizliği konusunda büyük gayret sarf eden Gölcük Belediyesi, standart temizlik araçlarına ek olarak hizmete başlattığı ‘Çöp Taksiler’ 11 Mayıs 2018 tarihinden bu yana temizlik faaliyetlerine katkı vermeye devam ediyor.

DİĞER BELEDİYELERE ÖRNEK OLUNUYOR

“Çöp Taksiler” büyük araçların giremediği dar sokaklara rahatlıkla girerek, çevre kirliliğine neden olan çöpleri kolaylıkla toplarken, vatandaşların da büyük beğenisini topluyor. Gölcüklüler 411 00 10 nolu telefondan ekiplere ulaşırken, çöplerinin bulunduğu yerden alınması noktasında gerekli adresi bildiriyor. Ardından çöp taksi ekibi hemen bölgeye gidiyor ve damperi sayesinde kolaylıkla çöpü yükleyerek kaldırılmasını sağlıyor. Bu önemli hizmete 1 yıldır fazla süreden beri devam eden Gölcük Belediyesi diğer belediyelere de örnek olduğu gözleniyor.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

26 − = 16