İYİ Parti’nin ilk kez salon programı olacak

İYİ Parti İlçe Başkanı haftalık olağan toplantısında kongre süreci hakkında bilgi verdi .

Kongre süreçleri hakkında da bilgi veren Başkan İsmail Aynacı ,” Ayrıca önümüzde bir kongre süreci var ve günler yaklaşmakta.  23 Şubat Pazar günü yapacağımız kongrede Cuma günü şahsımın ve yönetimimdeki arkadaşımın desteğiyle bir adaylık açıklamamız olacak. Cuma günü yapılacak olan açıklamaya herkesi davet ediyoruz. Bu açıklama akabinde kongre hazırlıklarımıza son sürat devam edeceğiz. An itibariyle 400 Delegeden oluşan listemiz seçim kuruluna teslim ettik. Kendilerinin bize verecekleri askı süresini beklemekteyiz. Seçim kurulundan gelecek onaylı listemiz ile birlikte delegeyi askıya çıkaracağız.

Gerekli komisyonları kurduk. İYİ Parti’nin ilk kez salon programı olacak. Parti kurulduğu günden beri bereketli bir döneme denk gelip seçim üzerine seçim yaşamış bulunmaktayız. İlk kuruluş akabinde 7 ay içinde bir seçime girdik. Milletvekili seçimi akabinde bir yıl sonra yerel seçimlerle Türkiye genelinde seçim olmuştur.

VATANDAŞIN İLGİSİ VAR Biz bu süreçte atanan bir yönetim olarak seçilmiş yönetim olmak istiyoruz. Bunun içinde Pazar günü yapacağımız kongremizde Gölcük’te salon programı olarak şanlı bir toy havasında gerçekleştirmek istiyoruz. Bu konuda vatandaşlarınızın yoğun ilgisini duymaktayız. Kongremizi binlerin katılımı ile salon programı yapıp, salonda insanlara bir seçimden ziyade İYİ Parti’nin bir şöleni gibi bir kongre gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. Allah nasip ederse bu yönetimle de yapacağımız bu program ile İYİ Parti’nin Gölcük’te ne kadar güçlü olduğunu bütün herkes görecektir. Önümüzdeki yapılacak bütün seçimlerde daha aktif çalışacağımızın, Gölcük’te ne kadar etkili olacağımızın görüntüsü 23 Şubat Pazar günü Kongre salonunda vatandaşlarımızın beğenisine çıkacak. Bunu belirtmek isterim.

Eskilerin söylediği bir söz vardır; “ Her seçim sabahı, diğer seçimin hazırlığıdır” diye. Biz siyasette demokrasiye inanan insanlarız. Yapılacak bu seçimlerle partimizin önce yönetimini taçlandırıp, akabinde yapılacak her seçimde hazır olduğumuz göstermek istiyoruz” dedi

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 7 = 3