İşte “Sadi Tekelioğlu” gerçeği

Trabzonlu teknik adam Sadi Tekelioğlu’nun 2 farklı takımla anlaştığı iddia edilirken işte Sadi Tekelioğlu’nun gerçeği ortaya çıktı.

Trabzon’un yetiştirdiği en tecrübeli teknik adamlar arasında bulunan Sadi Tekelioğlu’nun TFF 3. Lig ekiplerinden Gölcükspor ile anlaşmaya vardığı duyurulmuştu. TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Sarıyer de geçtiğimiz günlerde Sadi Hoca ile söz kestiklerini açıkladı.

Tekelioğlu hangi takımın hocası?

Sadi Tekelioğlu, kardeşi Hayri Tekelioğlu tedavi gördüğü için anlaşmaya vardığı Gölcükspor’a ilk etapta yardımcılarını gönderdi. Bir yandan devre arasındaki transfer çalışmalarına devam eden Tekelioğlu’nun körfez ekibine “Ben size söz verdim. Yardımcılarım burada… Çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dediği öğrenildi. Tecrübeli teknik adamın, 20 Aralık Cuma günü körfez ekibine resmi imzayı atması bekleniyor.

Sarıyer iddiası nereden çıktı?

İstanbul’daki kızını ziyarete giden Sadi Tekelioğlu’nun, Sarıyerspor’un bir maçını tribünden takip ettiği belirtildi. Söz konusu gelişmenin ardından Tekelioğlu’nun Sarıyerspor ile söz kestiği iddia edildi. Sarıyer Futbol Şube Sorumlusu ve Genel Kaptan Ali Büyükasar; “Zor zamanda takımımızı onun gibi deneyimli bir isme emanet ettik.” ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 2 = 1