İSTANBUL’UN KALBİ’DİR ESARETTEN KURTULUŞUNUN 1. YILI

Gölcük AK Parti ilçe Başkanı Çetin Seymen, gündemi değerlendirdi.


Gölcük AK Parti ilçe Başkanı Çetin Seymen, gündemi değerlendirdi.

RABBİM ŞEHİTLERİMİZİN AİLELERİNE SABIR VERSİN

Saygıdeğer basın mensupları, kıymetli hemşerilerim. Öncelikle Fırat Kalkanı bölgesinde teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan kahraman Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet; yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Rabbim şehitlerimizin ailelerine ve yakınlarına sabır versin inşallah. Milletimizin başı sağ olsun.

550 KONUT YAPILACAK

Ayrıca Artvin ve Rize’de sel felaketi geçiren tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum. Rabbim dünyamızı felaketlerden korusun. Devletimiz, başta Cumhurbaşkanımız ve bakanlarımız ile birlikte afetin ilk saatlerinden itibaren bölgede çalışmalarını sürdürdüler, afetzedelerle birlikte oldular. Bayram seyran demeden vatandaşlarımızın yardımlarına koştular. Sayın Cumhurbaşkanımız Artvin’de yaptığı konuşmada afet bölgesine 550 yeni konut yapılacağının müjdesini verdi. Devlet her daim milletinin yanında elhamdülillah.

FATİH SULTAN MEHMET’İN EMANETİ, İSTANBUL’UN KALBİ

Fatih Sultan Mehmet’in emaneti, İstanbul’un kalbi, zincirlerini kıran Ayasofya Kebir-i Camii Şerif’inin esaretten kurtulmasının 1. Yılını tebrik ediyorum. Ayasofya’nın dirilişi, İslamın nişanesidir, Ayasofya’nın dirilişi Müslümanların zaferidir. Ayasofya’yı zincirlerinden kurtaran bütün devlet büyüklerimizden Allah razı olsun. Gelecek nesillerimiz inşallah Ayasofya’yı ilelebet Müslümanların elinde yaşatacaktır.

YEDİ DÜVELE KARŞI MÜCADELEMİZİ TEK BAŞIMIZA VERİYORUZ

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Kurban Bayramı’nı yavru vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde geçirdi. Lefkoşa’da kılınan bayram namazının ardından 20 Temmuz Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Barış ve Özgürlük Bayramı dolayısıyla düzenlenen resmi törene katıldı ve mecliste konuşmalarını gerçekleştirdi. Ardından toplu açılış töreninde bir dizi açılış gerçekleştirdi. Daha sonra Büyükhan’da Kıbrıs Türk’ü gençlerle buluşarak gençlerin talep ve önerilerini dinledi. AB’nin KKTC’ye yönelik güdümlü adımlarını engellemek adına Sayın Cumhurbaşkanı’mız liderliğinde hükümetimiz kararlı bir duruş sergiliyor. Libya ve doğal kaynaklardan dolayı Akdeniz’de diz çöktürmeye çalışan batının şer odaklarına prim vermiyoruz. Ve biz yedi düvele karşı bu mücadeleyi milletimizin duası ile tek başımıza veriyoruz. Akdeniz’de, Karadeniz’de, Afrika’da, Ortadoğu’da, sınırlarımızda, içerimizde verilen bu mücadeleye karşı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olmak bizim boynumuzun borcudur. Bu mücadeleyi görmemek, mücadeleye halel getirmek tam manasıyla onursuzluktur.

KAOS ÇIKARMA ÜZERİNE YAPILAN ORGANİZE HABERLER

Geçtiğimiz hafta yurtdışı kaynaklı bir fon şirketi, bu güne kadar fonladığı şirketleri ve fon miktarlarını açıkladı. Ne tesadüf yurtdışı en büyük aktarmalarını Türkiye’de görev yapan bazı medya şirketlerine yapılmış. Bakıyorsunuz bu medya şirketlerinin haberlerine, hep yalan-dolan, kaos çıkarma üzerine yapılan organize haberler, algı operasyonları. Verilen bu fonlar yıllık 500 binler civarına kadar uzanmış. Yine fonlanan bazı dernek ve kuruluşlarının da ülkemizde kaos çıkarmak adına yaptıkları faaliyetler ortada. Bütün amaçları özellikle gençler üzerinde kirli algı operasyonları yaparak gençleri devletlerine düşman etmek, gelenek görenek ve kültürlerine olan bağlarını koparmak. Dijitalleşen dünya ile artık savaş çok namert. Sosyal medya üzerinden inanılmaz bir şekilde organize karalama kampanyaları yapıyorlar. İşte biz burada bilinçli olmalıyız. Yurtdışından milyonlar aktarılan o medya şirketlerinin haberlerine itibar etmemeli, prim vermemeliyiz. Onların kaos planlarına karşı dimdik devletimizin yanında olmalıyız. Bizim vatansever gençlerimiz hakikati biliyor, görüyor. Siz bu necip millete istediğiniz yerden fonlanın, diz çöktüremeyeceksiniz.

HAYIRLARINIZIN KABUL OLMASINI DİLERİM

İslam alemi olarak Kurban Bayramımızı çok şükür nihayete erdirdik. Bütün hemşerilerimizin yaptıkları hayırların kabul olmasını rabbimden niyaz ediyorum. Yaklaşık 2 yıl ve 3 bayram üzerine çok şükür yüz yüze bayramlaşabildik. İlk bayramlaşmamızı bayramın ikinci günü sabahı İlçe Teşkilatımızda yaptık. İl Başkanımız Sayın Mehmet Ellibeş’in teşrifleriyle Belediye Başkanımız Sayın Ali Yıldırım Sezer, İlçe yöneticilerimiz, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkan ve Yöneticilerimiz, Meclis Üyelerimiz, Mahalle Teşkilatlarımız ve üyelerimiz ile birlikte yoğun bir katılımla bayramlaştık. Ardından Ak Parti Kocaeli İl Başkanlığı’mızın bayramlaşma programına ilçe yöneticilerimiz ile birlikte katıldık. Orada da İl Başkanımız Sayın Mehmet Ellibeş ve Milletvekillerimiz konuşmalarını gerçekleştirdiler. Kocaeli’mizin tüm teşkilatlarında görev yapan yol arkadaşlarımız ile birlikte uzun bir aradan sonra hasbihal etme fırsatı bulduk. Ardından ilçemizde Anıtpark’ta düzenlenen İlçe Bayramlaşmasında hemşerilerimizle birlikte olarak bayramlaşma programlarımızı tamamladık. İnşallah gelecek bayramlarda yine yüz yüze bayramlaşmalarımızı gerçekleştirebiliriz.

SAYGIYLA SELAMLIYORUM

Ak Parti Gölcük İlçe Teşkilatı olarak bayramın ardından hızla sahalara geri dönüyoruz. Gerçi bayram süresince de boş durmadık. Bayramın ikinci gününün ardından yapılan cemiyetlere ilçe yöneticilerimiz ile birlikte katılarak hemşerilerimizin yanında olduk. İhtiyaç sahibi hemşerilerimize yardımlar ulaştırdık, ulaştırılmasına vesile olduk. Bayramdan sonra da hiç hız kesmeden saha çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İl Başkanımızın, Milletvekillerimizin katılımlarıyla hemşerilerimizle birlikte olacağız. Hemşerilerimizin taleplerini alıp, yetkili mercilere ulaştırmaya gayret göstereceğiz. İhtiyaç sahibi tüm vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gayretine elimizden gelenin fazlasıyla destek olacağız inşallah.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimi saygıyla selamlıyor, hayırlı ve bereketli haftalar diliyorum.

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 2 = 1