İŞERİ: “SÜREÇ MAYIS’TA BAŞLAYACAK”

 

CHP Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri, haftalık olağan toplantısını parti binasında gerçekleştirdi. Önümüzdeki seçimlere profesyonel bir şekilde hazırlandıklarına dikkat çeken İşeri, bütün seçmene eğitimli kadrolarımızla ulaşacağız, eğitimlerimiz sürüyor, bunun yanı sıra partimizde yerel seçim için kimsenin adaylığı net değil, süreç Mayıs’ta başlayacak” dedi.

 

 

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri, haftalı olağan toplantısını parti binasında gerçekleştirdi.

 

“EĞİTİMLERE ÖNEMLE DEVAM EDİYORUZ”

Başkan İşeri, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Trabzon Milletvekilimiz Haluk Pekşen’in açıklamasını istediği bir metin gönderdi bize. Onu kamuoyuna okuyacağım. Bizler seçim sathına girmişiz gibi çalışmalarımıza başladı. Tüm ilçe örgütlerimiz arasında Gölcük’ü ilk başlatan Zeki Hocamızdır. Zeki hocamızı kutluyorum. Seçmen kitlelerine ulaşmamızı sağlayacağı eğitimlerimizi sürdürüyoruz. Şu ana kadar iki eğitim verdik. Bu arada tüm il’de ilçe başkanlarının il başkanı ve ildeki icra kurulunun eğitimi vardı. Bizlerde katıldık. Burada şunlar dile getirildi. Eğitimin amaç ve yöntemleri belirginleşti, yönetim kurullarının çalışmaları, etkin eğitim ve proje takımları konusunda eğitimler verildi. Burada gerçekten CHP parti okulunun yapmış olduğu bu parti çalışması çok önemliydi. Bu eğitimler daha da yaygın hale getirilecek. Örgüt yapımızın daha işler hale gelmesi için bu eğitimler olmalı. Bizler bütün seçmen yapısına ulaşmanın hedefleyen çalışmanın içerisindeyiz. Bu konudaki çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor” dedi.

“GENEL BAŞKANIMIZIN MUHATABI İDRİS BEY DEĞİLDİR”

Başkan İşeri, ‘İdris bey yaptığı açıklamalarla birçok kere Genel Başkanımızı hedef göstermiştir. İlçe Başkanlarının Genel Başkanları suçlayacak şekilde konuşmaları doğru değildir. Çünkü İlçe Başkanlarının muhatabı ilçe başkanları olmalıdır. Genel Başkanımızın muhatabı İdris bey değildir. Ben açıkçası Sayın Cumhurbaşkanımız hakkında bu şekilde bir konuşma yapmam. Çünkü benim onlar gibi dokunulmazlığım yok” ifadesini kullandı.

”HİÇ BİRİMİZİN GARANTİSİ YOK”

Başkan İşeri, adayların belirlenme sürecinin Mayıs ayı itibariyle başlayacağını belirterek; ”Benim adaylığım ile ilgili kesinlik yok! Hiç birimizin garantisi yok! Adayları belirleme yöntemi konusunda, örgütün, genel merkezin eğilim ve temayül yoklaması şeklinde, sokakta, şehirdeki karşılığı konusunda çalışmalar var. Genel merkez bu konuda takvim belirleyecek. Net bir şey yok” açıklamasında bulundu.

 

 

 

 

Print

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 82 = 85