GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALINACAK..!

Kocaeli’de Güvenlik Görevlisi Alınacak!

Türkye İş Kurumu resmi internet sayfası aracılığıyla yayımlanan duyuruda Kocaeli’de çeşitli ilçelerde çalışmak üzere 7 güvenlik görevlisi ilanı verildi.

Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfası aracılığıyla yayımlanan duyuruda Kocaeli’de çeşitli ilçelerde çalışmak üzere 7 adet güvenlik görevlisi ilanı verildi. Alınacak güvenlikler ile ilgili KPSS şartı istenmezken bazı ilanlarda ilkokul ve ya ortaokul şartı arandığı görüldü

ALIMLAR ÖZEL SEKTÖRE ‘da yayımlanan bu ilanlar ile alımlar özel yerlerine yapılmaktadır. İŞKUR iş

İŞKUR ‘dan yayımlanan bu ilanlara başvuru yapacak adayların aşağıdaki genel şartlaı taşıması gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak İlkokul , lise veya üniversite mezunu olmak 18 yaşını doldurmuş olmak,  Atanacağı görevi yapmaya engel bir sağlık sorunu olmaması, Diksiyonu düzgün olması, Çağrı merkezi müşteri temsilcisi kadrosu için ikili ilişkilerde iyi olması ve ikna kabiliyeti yüksek olması, Güvenlik görevlisi kadrosu için silahlı veya silahsız güvenlik görevlisi kartı olması.

İŞKUR ‘da yayımlanan bu ilanlara başvurular da yine Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfası aracılığıyla yapılacaktır.İlanların verildiği sayfaya ulaşmak için buraya ve ya İŞKUR’un sitesinden ilanların olduğu sayfadan oturum açarak başvuru yapabilirisniz.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 4 = 2