GONCAGÜLLER’DE COŞKULU KUTLAMA

Gölcük Goncagüller Anaokulu minik öğrencileri Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı görkemli ve coşkulu bir törenle kutladı.

Gölcük Goncagüller Anaokulu okul bahçesinde gerçekleştirilen programa okul müdürü Fatma Köroğlu, sınıf öğretmeleri ve öğrenci velileri katıldı.

OKUL MÜDÜRÜ FATMA KÖROĞLU MİNİKLERE SESLENDİ

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda Okul Müdürü Fatma Köroğlu açılış konuşması gerçekleştirdi. Okul müdürü Köroğlu; Çocuklarımız, yarınlarımız. İnanıyorum ki bugün hepimiz coşku doluyuz.  Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusunu yaşıyoruz. İnanıyorum ki sizlerle  yarınlar daha da güzel olacak. Unutmayın ki, sizler soylu bir geçmişe sahip geleceğimizsiniz. 

Ben, her birinizin yüzünde aydınlık bir gelecek görüyor ve her birinizi sevgiyle kucaklıyorum. Bayramınız kutlu olsun çocuklarım.” ifadelerini kullandı.

MİNİKLER İZLEYENLERE SICACIK RENGARENK ANLAR YAŞATTI

Konuşmaların ardından Gölcük Goncagüller Anaokulu minik öğrencileri sahnede hazırladıkları dans gösterilerini gerçekleştirdiler. Şiirlerle ve etkinliklerle devam eden programda, minikler izleyenlerine sıcacık Rengarenk anlar yaşattı.

Çeşitli etkinliklerin yer aldığı programda miniklerin gösterilerini büyük bir ilgiyle takip eden veliler, programda hem eğlendiler hem de duygusal anlar yaşadılar.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)