GÖLCÜK’TE BÜYÜK DENETİM BAŞLADI!

Bakanlık, valiliklere ‘Covid-19 Tedbirleri Kapsamında 4 Eylül 2020 Denetimi’ konulu genelge gönderdi. Genelgede, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında içerisinde bulunulan kontrollü sosyal hayat döneminde temel prensipler olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra tüm iş kolları ve yaşam alanları için belirlenen tedbirlere uyulmasını kapsayan denetim, Gölcük’te de yapılıyor.

TEDBİRLERE UYULMASI VURGUSU YAPILDI

Salgının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski yönetme, sosyal izolasyonu temin, mesafeyi koruma ve yayılım hızını kontrol altında alma amacıyla yapılan denetimler kapsamlı bir şekilde gerçekleştiriliyor.

GÖLCÜK PROTOKOLÜ DENETİMDE
Gölcük belediye Başkanı Av. Ali Yıldırım Sezer, Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, İlçe Sağlık Müdürü Yusuf Çolular, İlçe Jandarma Komutanı Üstteğmen Mahir Sarıdağ, İlçe Emniyet Vekil Müdürü Teoman Yaman  tarafından gerçekleştirilen denetimlerde ise işyerleri, marketler, lokanta ve kafeler, berberler ve güzellik salonları, bankalar inceleniyor. Yapılan denetimde temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra tüm iş kolları ve yaşam alanları için belirlenen tedbirlere uyulması vurgusu yapılıyor.

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

51 − = 49