GÖLCÜKSPOR TEK ADAYLA KONGREYE GİDİYOR

16 Haziran da t kongreye giden Gölcükspor’un, başkan adayı Temel Erten olduğu belirlendi.

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan temsilcimiz Gölcükspor’da yarın kongre zamanı. Geçmiş dönem  kulüp yönetici ve  eski genel kaptanı olarak görev yapan Temel Erten’in, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ile yapacağı görüşme sonrasında adaylığını açıklaması bekleniyordu. Görüşme sonrası ise Temel Erten Gölcükspor’a adaylığını açıkladı.

TEMEL ERTEN İSMİ BİRLEŞTİRİCİ OLDU

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan temsilcimiz Gölcükspor’da,  başkanlık için Temel Erten ismi herkesi birleştirdi. Erten ilçemizde çok uzun yıllardır esnaflık yapan, tanınan ve sevilen bir isim olma avantajının karşılığını Gölcükspor’a aday olduğunu açıkladığında, Gölcük’ün Erten üzerinde buluşması ile görmüş oldu.

Herkesin sıcak baktığı bir isim oldu Temel Erten, iş hayatında ve normal günlük hayatında da insani ilişkileriyle, enerjisiyle, samimiyetiyle Gölcük’ün sevdiği, Gölcük’ün evladı Erten’e Gölcükspor başkanlığı hayırlı olsun diyoruz.

ARIK’TA,  ERTEN’İ DESTEKLİYOR

Gölcükspor’un  yönetim kurulunda yıllarca görev alan ve Gölcükspor’a,  maddi manevi büyük  destekleri olan iş insanı Ahmet Arık’ın da  başkan adayı olacağını konuşulmuştu. Fakat Arık’ın da, Temel Erten’e destek olduğu ve kendisini desteklediği gazetemize açıklamasıdır.

BAŞARILAR DİLİYORUZ

Ayrıca Erten ismi Gölcük’te spor camiasını birleştiren isim oldu. Gölcükspor sevdalıları, tek aday olarak kongreye giden Gölcükspor başkan adayı Temel Erten ismi üzerinde birleşti. Bizde Gölcük Vizyon Gazetesi olarak, ilçemizi tek bir isimde birleştiren, 16 Haziran’da tek aday olarak  Gölcükspor kongresine giren Temel Erten’e ve Gölcükspor’a başarılar diliyoruz.

 

 

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

31 − 23 =