Gölcük komple istifa etti

DEVA Partisi Gölcük İlçe Başkanı Ersen Bilir ve yönetim kurulu partisinden istifa etti.

TOPLU İSTİFA

DEVA Partisi Gölcük İlçe Başkanı Ersen Bilir, açıklamasında; “Kuruluşundan itibaren yer aldığım ve son iki yıldır da Gölcük İlçe Başkanlık görevini yürüttüğüm partimizden, DEVA Partisi İlçe Yönetim Kurulu Toplantısı’nda oy birliği ile aldığımız karar gereğince Gölcük İlçe Başkanlığı ve Gölcük İlçe Yöneticiliği görevlerimizden topluca istifa ettiğimizi ilan ediyoruz.

‘YENİ ATANAN İL BAŞKANI İLE BAŞARI ELDE EDECEĞİMİZE İNANMIYORUZ’

DEVA Partisi’ne ve Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’a gönül bağımız devam etmekle birlikte, Genel Merkezimizin almış olduğu karar neticesinde DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanlığı’na yeni atanan il başkanı ile önümüzdeki süreçte Kocaeli ilinde siyasi çalışmalarda bir gelecek, bir başarı elde edileceğine inanmıyoruz. Vermiş olduğumuz istifamızı da bu gerekçeye dayandırıyoruz.

‘TÜM YOL ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDERİM’

Bugüne kadar DEVA Partisi Kocaeli Teşkilatları arasında Gölcük İlçe Teşkilatı olarak siyasi çalışmalarda her zaman en başarılı ilçeler arasında yer almanın haklı gururunu yaşadık. İktidarın gücüne rağmen bu başarıları sağlayan, Gölcük’te seçmen sayısının yüzde biri oranında üye hedefine ulaştıran, bir aile ortamında olmamıza katkı sağlayan birlikte yol yürüdüğüm ilçe yönetim kurulu arkadaşlarım, mahalle başkanlarım ve DEVA Partisi’ne gönül ve emek veren tüm dostlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Kamuoyuna saygıyla arz ederim” dedi

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)