Gölcük Asayiş ekipleri hırsız çetesini çökertti

Gölcük İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri dün İlçemizde gezmekte olan 2’si bayan 3 hırsız çetesi asayiş ekiplerince kıs kıvrak yakalandı.

Edinilen bilgi ve iddialara göre dün Gölcük D-130 Karayolu üzerinde devriye gezen ekiplerin dur ihtarına uymayan bir özel otomobili asayiş ekipleri tarafından Gölcük Mobil ışıklarında kıs kıvrak yakaladı.

Düzce İlinden hırsızlık yapmak için Bursa’dan İlçemize gelen G. Y, B. D ve M. K adlı şahıslar hırsızlık yapmak için iş başındaydılar, Asayiş ekipleri özel otomobil içerisindeki şahısı göz altına alınırken Asayiş ekipleri çevrede hırsızlık yapmak üzereyken 2 bayanı da kovalamaca sonucunda kıs kıvrak yakaladılar.

Gölcük İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri şahısların sorgulamasında G. Y, ve B. D 50 adet hırsızlıktan sabıkası bulunduğu ve bu şahıslar Karamürsel ilçesinde hırsızlık yaptığı ayrıca Düzce İlinde de evden yaklaşık 45 Bin TL değerinde ziynet çaldığı ve şahısların üzerinde yapılan aramalarında ise çok sayıda çalıntı ziynet çıktığı edinilen bilgiler arasında.

Gölcük’te hırsızlık yapmak isteyen G. Y, B. D ve M. K adlı şahısların ifadelerinin alınmasının ardından Düzce ilinden gelen asayiş ekiplerine teslim edildiler.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

68 − 61 =