EZGİN AYDIN’DAN BOMBA PROJELER

 Bağımsız Gölcük Belediye Başkan adayı Ezgin Aydın bir basın açıklaması yayınlayarak Gölcük ile ilgili projelerinden bahsetti. Aydın görevi süresi olan 5 yılda 5 üniversiteyi ilçemize kazandırmak istediğini söylerken, 1500 araçlık otopark ile sinema ve bowlingi de ilçemize getireceğini açıkladı.

 

Bağımsız Gölcük Belediye Başkan adayı Ezgin Aydın bir basın açıklaması yayınlayarak Gölcük ile ilgili projelerinden bahsetti. Ezgin Aydın, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi.   “Önce partisini değil Gölcük’ü önce ve her zaman Gölcük’ü düşünen bir belediye başkanına ihtiyaç duyuyoruz, Particilikten Bağımsız Belediyenin Gölcük’ün 50 yılını iyi planlaması gerektiğini düşünüyoruz.

ÜNİVERSİTE YE ÖNCELİK VERİLECEK

Özellikle denizcilik ve denizcilikte kullanılan tüm teknolojilerde eğitim veren okulların merkezinin Gölcük olması gerekiyor. Görev süresi olacak olan beş yılda; iki tanesi Gölcük merkezde bulunan eski orta okulumuzun yerine olmak üzere, Ulaşlı, Halıdere için planladığımız yüksek okul ya da özel üniversite var. Bunu da halkımızın katılacağı geniş katılımlı bir anket çalışmasıyla belirleyeceğiz. Hazırlanan projelerimizde Gölcük Ruhunu oluşturmak; yani burada yaşayanların Gölcüklüyüm demekten gurur duyacağı işleri başarmak öncelikli hedefimiz.

SADECE GÖLCÜK ESNAFINA KİRALANACAK

Gölcük Merkez Projemizde dikkati çeken bölüm yer hizasının altında kalacak kısma eklenecek bin 500 araçlık bir otopark. Planımızda yer almasını istediğimiz üç cep sinema gösterim salonu ve bir bowling merkezi de otopark katı ve üstüne eklenmesini görüşüyoruz. Otoparkın üstünde, yer seviyesinde yer alacak ve sadece Gölcüklü esnaflara kiralanacak dükkanları ile çarşı merkezini hareketli hale getirecek, projemiz için kapanacak yolları rahatlatma çalışması için trafik düzenleme planlarını da hazırlamaktayız”dedi.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

95 − = 89