“Esnafımızın taleplerini not ettik”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır, partileri bazında yapmış oldukları çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.

Saha çalışmalarımızı başlattık

Başkan Çakır, “Geçtiğimiz yılın başında dünyada olduğu gibi ülkemizde de görülmeye başlanan koronavirüs sebebiyle partimizin çalışmalarını sahada yapamadık. Halkımızın evinde kaldığı bu süre zarfında, sosyal mesafe kuralını gözeterek halkımızın yanında olamadık, esnafımızı ziyaret edemedik. Yeni dönemle birlikte artık esnafımızı ziyaret edebileceğiz. 1 Haziran tarihi itibariyle artık halkımızın ve esnafımızın yanına daha rahat bir şekilde gidebiliyoruz. Bu anlamda saha çalışmalarımızı da başlattık. İlçemizin birçok noktasına giderek halkımız ve esnafımızla sohbet ediyor, yaşadıkları sorunları ve esnafımızın taleplerini not ediyoruz. Özellikle esnaflarımız, koronavirüs pandemisinden ötürü borçlarının yapılandırılmasını, kredi faizlerinin silinmesini, daha rahat bir şekilde ödeme koşullarının oluşturulmasını istiyor. Bizler de bu konuda çalışmalarımızı yapacağız.

İlimizde günde 30 bin aşı vuruluyor

Geçtiğimiz gün koronavirüs aşılarının yapılması konusunda önemli bir adım atıldı ve birçok yaş ve meslek grubuna aşı hakkı tanındı. İlimizde de günde yaklaşık olarak 30 bin kişinin aşılandığı bilgisini almış olduk. Bu da oldukça iyi bir rakam. İlçemiz ve ilimizde aşılama oranının artmasının koronavirüsle mücadelede önemli olduğunu düşünüyoruz. Ümidimiz, bu aşılama programları ile birlikte korona virüs ve maskelerden kurtulmaktır” dedi.

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

37 − = 29