“ENGELLERİ BİR BİR AŞIYORUZ”

Gölcük Engelliler Derneği Başkanı Hasan Bat yaptığı açıklamada, “Bu sene kurslarımızda gözle görülür artışlar görüldü. Bizler her sene çalışmalarımızın üstüne koyup gidiyoruz. Yoğun emeklerimizin de karşılığını alıyoruz. Engelleri bir bir aşıyoruz”dedi.

Gölcük Engelliler Derneği Başkanı Hasan Bat, Gölcük’teki engellilere yönelik önemli çalışmaları ve Gölcük Protokolünün ve halkının kendilerine verdiği destek neticesinde oldukça yol aldıklarını ve çok iyi noktalara geldiklerini ifade etti.

BAT, “HER SENE ÇALIŞMALARIMIZIN ÜSTÜNE KOYUP GİDİYORUZ”

Başkan Bat, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bugün Allah’a şükürler olsun ki Gölcükümüzde engellilerimizi sosyal hayata entegre ediyoruz. Engellilerimiz artık kendilerine çok daha fazla güveniyor. Bizler bu yola çıktığımızda zor bir görevimiz olduğunu biliyorduk. Fakat görevimizden asla kaçmadık. Gölcük Kaymakamımız Sayın Mustafa Altıntaş’tan ve Gölcük Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Ellibeş’ten çok büyük destek aldık. Çünkü kendileri engellilere karşı çok duyarlılar” dedi.

“KURSLARIMIZDA GÖZLE GÖRÜLÜR ARTIŞ VAR”

Açıklamasına devam eden Bat: “Bu durumda bizlerin çalışma azmini her zaman daha fazla arttırdı. Bu sene kurslarımızda gözle görülür artışlar görüldü. Bizler her sene çalışmalarımızın üstüne koyup gidiyoruz. Yoğun emeklerimizin de karşılığını alıyoruz. Emin olun ki insanlar güzel olunca, çalışma ortamı güzel olunca her şey daha kolay oluyor. Bizler hedeflerimiz doğrultusunda yürümeye devam ediyoruz. Bizim için engellilerimizin yüzünü güldürmek çok önemli. Bunu başarabildiysek bizim için en büyük mutluluk budur” dedi.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

35 + = 42