Emniyet’ten dev operasyon: 35 göz altı

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Türkiye Genelinde eş zamanlı operasyon düzenledi çeşitli suçlardan aranan 35 şahıs gözaltına alındı.

Edinilen bilgi ve iddialara göre Emniyet Genel Müdürlüğü koordinesinde Ülkemiz genelinde eş zamanlı olarak çeşitli suçlardan aranan şahısların yakalanması amacıyla 13.07.2020 Pazartesi toplam 79 ekip ve 272 personelin katılımıyla aranan şahısların yakalanmasına yönelik operasyon gerçekleştirilmiştir.

35 GÖZALTI VAR

Yapılan operasyon sonucunda; başta Asayişe Müessir Suçlar olmak üzere Yaralama, cebir tehdit hile ile kişi hürriyetini yoksun bırakmak, silahla tehdit hırsızlık, dolandırıcılık, uyuşturucu madde ticareti yapmak  gibi suçlardan aranan ve haklarında 1 ila 10 yıl Ağır Hapis Cezası bulunan toplam 35 aranan şahıs yakalanarak gözaltına alındı.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER

Kocaeli genelinde yapılan eşzamanlı operasyonda Yakalanan şahıslar Emniyet Müdürlüğünde işlemleri bittikten sonra 13.07.2020 günü adli mercilere sevk edildiler. Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü olarak İlimiz genelinde suçun önlenmesi ve faillerinin yakalanmasına yönelik çalışmalarımız kararlılıkla sürdürüyorlar.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

67 + = 76