‘EKONOMİK KRİZE RAĞMEN YATIRIMLARA TAM GAZ DEVAM’

 

 

 

 

 

Gölcük Mahalle ve Köy Muhtarları Toplantısı dün sabah Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in katılımıyla Sanat Galerisi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Başkan Ellibeş ülkemizin şu anda dış güçlerin ekonomik anlamda saldırısı altında olduğunu ifade ederek, yaşanan ekonomik krize rağmen yatırımların hız kesmeden devam edildiğini belirtti ve son yatırımda 11 Eylül’de Değirmendere’ye yapılacak olan Kapalı Pazar Alanı ihalesinin yapılacağını söyledi.

 

 

 

 

 

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Mahalle ve Köy Muhtarları Toplantısını gerçekleştirdi.

‘EKONOMİK KRİZE RAĞMEN YATIRIMLARA TAM GAZ DEVAM’

Başkan Ellibeş yaptığı konuşmada, ülkemizin şu anda dış güçlerin ekonomik anlamda saldırısı altında olduğunu ifade ederek, yaşanan ekonomik krize rağmen yatırımların hız kesmeden devam edildiğini belirtti ve son yatırımda 11 Eylül’de Değirmendere’ye yapılacak olan Kapalı Pazar Alanı ihalesinin yapılacağını söyledi.

 “YANLIŞ ALGI YARATMANIN PEŞİNDE OLANLAR VAR’

İlçemizde yaşanan sorunlar konusunda açıklamalarda bulunan Başkan Ellibeş, şunları söyledi: ‘Gölcük’te her zaman 3 sorun ön plana çıkıyor. Sokak köpekleri, çöp ve trafik. Çöpleri ayrı bir yere koyuyorum. Bu konuda mücadelemiz sürüyor. Ama üzüldüğüm bir konu var. Sanki biz hiç çalışmıyor muşuz, halbuki temizlik ekiplerimiz gece gündüz yoğun emek vererek çalışıyor. Bu konuda hem biz hem de vatandaşlarımız gerekli sorumlulukları üzerine almalı. Sorun söyleme konusunda algı oluşturmak isteyenler var. Sokak köpekleri konusunda şunu söyleyeyim bizler asla sokak köpeklerini öldüremeyiz. Onlara canı Allah veriyor, Allah alır. Yasanın sokak hayvanları konusunda düzenlenmesini istiyoruz’ dedi.

ŞİRİNKÖY’E ATM KONUSUNDA GÖRÜŞMELERİMİZ SÜRÜYOR

Şirinköy’de bir ATM talebi var. Bu konuda görüşmelerimiz sürüyor. Umarım Şirinköy’lü vatandaşlarımızın isteğini yerine getiririz” diyerek sözlerini noktaladı

 

 

 

Yorumlar: 2

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 15 = 24