EĞİTİM CAMİASI YASTA, TUNCER HOCA AMANSIZ HASTALIĞINA YENİLDİ!

İzmit yasta. İzmit Şehit Özcan Kan Fen Lisesi’nden emekli edebiyat öğretmeni Tuncer Aksu, amansız hastalığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

İzmit’in tanınan ve sevilen öğretmenlerinden Tuncer Aksu amansız hastalığı nedeniyle yaklaşık 2 yıldır tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Aksu’nun vefatı ailesi başta olmak üzere eğitim camiası ile sevenlerini derinden üzdü. Tuncer Aksu bugün, ikindi namazını müteakip Yahya Kaptan Merkez Camiinden kılınacak cenaze namazı sonrası kalkacak olup İzmit Kent mezarlığına defnedilecek.

Ali Paşa Naipoğlu,sosyal medyada dostu Tuncer Aksu’yu kaybettiğini şu sözlerle paylaştı;

Bugün 36 yıllık dostum, sırdaşım, kardeşim Tuncer Aksu’yu kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyorum. Bu süre zarfında değişik kurumlarda birlikte çalışmış ve bir gün dahi birbirimizi kırmamış, daima birbirimize destek olmuş ve acı, tatlı bir çok anıyı hafızamıza nakşetmişiz. Tuncer’ime Allahtan rahmet, kederli ailesine başta değerli eşi Yıldız Aksu hanımefendi ve oğlu Çağrı Aksu olmak üzere tüm sevenlerine sabırlar diliyorum. Nurlar içinde yat kardeşim.
(Cenazemiz bugün ikindi namazına müteakip Yahyakaptan merkez camiinden kalkacak olup İzmit Kent mezarlığına defnedilecektir)

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

18 + = 22