EFSANA ÖĞRETMEN ÖZTÜRKLER, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Gölcük’ün kıymetli öğretmenlerinden,  Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesi’nden Emekli Fizik Öğretmeni Mehmet Öztürkler geçtiğimiz gün hayatını kaybetti. Öztürkler’in vefat haberi başta eğitim camiasında ve ilçemiz genelinde derin üzüntü yarattı. Efsane Öğretmen Mehmet Öztürkler’in cenazesi öğle namazına müteakiben Değirmendere Merkez Camii’nde kılınan namazın ardından toprağa verildi.

EĞİTİM CAMİASI SON YOLCULUĞUNDA YANINDAYDI

Uzun süredir böbrek hastası olan ve böbrek yetmezliği tedavisi gören Mehmet Öztürkler hayata veda etti. Öztürkler’in cenazesine İzmit Halk Eğitim Merkezi Müdürü ve uzun yıllar Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi’nde Müdürlük yapan Zeki Kalaç, CHP İl Yöneticisi İsmet İşeri, Ecz. Turan Dumlu, İlçemizin Okul Müdürleri, öğretmenler, eğitim camiasından önemli isimler,  Öztürkler ailesi, yakınları ve dostları katdı.

DEFNEDİLDİ

Mehmet Öztürkler’in cenazesi öğle namazına müteakiben Değirmendere Merkez Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Değirmendere Mezarlığı’na defnedildi. Gölcük Vizyon Gazetesi olarak Merhum’a Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

44 − 37 =