DİLE KOLAY 43 YIL HÜSEYİN DİLBER EMEKLİ OLDU

Gölcük Belediyesi’nde dile kolay 43 yıldır Belediyenin Hesap İşleri Müdürlüğü görevini başarı ile yürüten Hüseyin Dilber 65 yaşını doldurması sebebiyle emekli oldu.

GÖLCÜK BELEDİYESİ’NE 43 YIL HİZMET

Gölcük’ün kıymetli isimlerinden olan ilçemizin sevilen ve sayılan ismi Hüseyin Dilber, 43 yıllık belediyecilik hayatına nokta koydu. 43 yıllık belediyecilik hayatında  birçok belediye başkanıyla uyum içerisinde çalışmış isimdir Dilber. Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’de, 4 yıldır birlikte çalıştığı Hüseyin Dilber’in yaş akdi sonrası emekliye ayrılması nedeniyle kendisine teşekkür etti ve bir anı plaketi takdim etti. Yıllardır ismiyle belediyeyle özdeşleşmiş müdürler arasında yer alan Hüseyin Dilber’in yerine yeni bir atama yapılanana kadar belediyenin Özel Kalem Müdürü olarak görev yapan Ercüment Saral’ın vekalet etmesi bekleniyor.

GÖLCÜK’ÜN SEVİLEN İSMİ EMEKLİ OLDU

Gölcük Belediyesi’nde dile kolay 43 yıl görev yapan, neredeyse bir ömür geçiren  Hüseyin Dilber için Gölcük Belediyesi Personeli bir veda töreni düzenlendi.  Düzenlenen törende belediye personeli emekli olan Hüseyin Dilber’e emeklilik hayatında sağlık ve sıhhat diledi.

Gölcük Vizyon, Gölcük’ün sevilen müdürü her zaman kendisini sevgi ile hatırlayacağımız  Hüseyin Dilber’e emeklilik hayatında sağlıklı huzurlu bir dönem diler.

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)