DİKKAT! DEV YARIŞMANIN KAYITLARI BAŞLADI!

Genel Organizasyonun Server Gençlik ve Spor Kulübü, Kocaeli Organizasyonu ise Lider Gençli İzcilik ve Spor Kulübü, KİHMED ve İLKÇEV  tarafından yürütülen, geçtiğimiz yıllarda milyonlarca insanın katılımının sağlandığı, uluslararası çapta ücretsiz olarak düzenlenen Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması’nın yedincisi için başvurular başladı.

“Güzel Ahlâk” konusuyla 3 farklı dilde düzenlenecek olan Ufka Yolculuk 7. Bilgi ve Kültür Yarışması, 1 Kasım 2018 tarihi itibariyle www.ufkayolculuk.com sitesi üzerinden başvurulara açıldı.

Türkiye’nin en büyük sivil yarışması olma özelliğini taşıyan ve binlerce gönüllünün organizasyonuyla desteklenen yarışma bu yıl yeni sınav sistemine geçti. İki aşamalı olacak yarışmada 17 Şubat 2019 tarihinde online sınav, 17 Mart 2019 tarihinde ise yazılı sınav gerçekleştirilecek.

Türkçe, Arapça ve İngilizce olarak düzenlenecek yarışmanın Türkçe kategorileri, İlkokul, Ortaokul ve Lise olarak belirlendi.

Yarışmada dereceye girenler, başta Umre olmak üzere çok sayıda ödülleri kazanma hakkı elde edebilecek. Ayrıca Kocaeli’nden yarışmaya katılanları ise il ve ilçe ödülleri bekliyor.

Yarışma hakkında güncel duyurular ve detaylı bilgi için yarışmanın sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Bu yılki “Güzel Ahlak” yolculuğunun hayırlara vesile olmasını temenni eder, bütün yarışmacılara başarılar dileriz.

Ufka Yolculuk Ulusal Sosyal Medya Hesapları:

www.facebook.com/ufkayolculukcom

www.twitter.com/UfkaYolculukCom

www.instagram.com/ufkayolculukcom

Ufka Yolculuk Kocaeli Sosyal Medya Hesapları:

www.twitter.com/uy_kocaeli

www.instagram.com/uy_kocaeli

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

48 − 46 =