DEVLET BAHÇELİ TALİMAT VERDİ MHP’LİLER GEREKENİ YAPTI

 

 

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü Gölcük’te yaptığı açıklamada, Genel Başkanları Dr. Devlet Bahçeli’nin tüm teşkilatlara verdiği ‘Seçime Hazır Olun’ talimatı neticesinde tüm ilçelerde çalışmaların oldukça yoğunlaştığını belirtti ve ‘Şunu herkes bilsin ki, seçimlerin sürprizi MHP olacak. MHP seçimlerde hedeflediği iktidara ulaşan parti olacaktır’ dedi.

 

 

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü geçtiğimiz akşam Gölcük İlçe Teşkilatını ziyaret ederek önce İlçe Başkanı Bilal Çakır ve yönetimi ile bir araya geldi sonrasında ise seçim çalışmalarına başladı. Ünlü yaptığı açıklamada, Genel Başkanları Dr. Devlet Bahçeli’nin tüm teşkilatlara verdiği ‘Seçime Hazır Olun’ talimatı neticesinde tüm ilçelerde çalışmaların oldukça yoğunlaştığını belirtti ve ‘Şunu herkes bilsin ki, seçimlerin sürprizi MHP olacak. MHP seçimlerde hedeflediği iktidara ulaşan parti olacaktır’ diyerek inancını ifade etti.

“SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK”

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Biz Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı olarak seçim çalışmalarına başladık. Sayın Genel Başkanımızın geçtiğimiz Pazar günü itibariyle ‘Seçime hazır olun’ talimatı ile teşkilatımız seçimlere en iyi, en planlı ve en güçlü şekilde hazırlanmaktadır. Bizler seçimlere tüm teşkilatlarımız ile hazırlanıyoruz. Hafta içinde bir ilçeye giderek oradaki görev ve çalışmaları yerinde gözlemliyor, gerekli uyarıları dile getiriyoruz. Bugünde Gölcük’teyiz. Bizler partililerimize MHP İl Yönetimi olarak sizi önemsiyoruz, size ihtiyacımız var, birlikte çalışalım diyerek, partililerimize olan güvenimizi belirtiyoruz. Bizler gerçekten de tüm teşkilatlarımıza güveniyoruz. Seçime 1 yıl kala, seçime 9 ay kala MHP neden bunu yapıyor? Çünkü MHP seçimleri kazanmak istiyor. Bizler Sayın Genel Başkanımızın talimatı olan ‘Hazır Olun’ talimatı gereği yol haritamız doğrultusunda belirtilen çalışmaları yapıyoruz. Şunu ifade etmek istiyorum ki Gölcük’te 13 sandık benim görevim arasında. Bunu da seve seve yapıyorum” dedi.

“SEÇİMİN SÜRPRİZİ MHP OLACAK”

Kocaeli’deki hedefleri konusunda açıklama yapan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Kocaeli’de seçim öncesinde MHP hayranlığı, Genel Başkanımızın hayranlığı artıyor. Bunu net bir şekilde gözlemlemekteyim. Ama bunu çalışmadan başaramayız. Sayın Liderimiz Devlet Bahçeli bizden 50 adım önde. Bizler Sayın Liderimizin saygınlığının çok iyi bilincindeyiz. Gerek Kocaeli’de gerekse tüm Türkiye genelinde seçimin sürpriz MHP olacak. Tüm anket şirketleri yanılacak. Özellikle Kocaeli çok çalışan, planlı ve programlı hareket eden teşkilat. Bu il seçimlerde emeklerinin karşılığını alacaktır” dedi.

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

64 + = 68