Değirmendere’nin güvenliği için kritik toplantı

Değirmendere’nin güvenliği için kritik toplantı

İki gece önce Gölcük Değirmendere Sahilde korkunç bir cinayet işlendi.

21 YAŞINDAKİ ÇAĞATAY ÖLDÜRÜLDÜ

Daha 21 yaşındaki  Çağatay Atay  önceki gece Değirmendere Sahilde arkadaşlarıyla dolaşıyordu. Bu sırada bir grubun kavga ettiğini gören Çağatay Atay kavgayı ayırmak istedi. Ancak bu sırada Çağatay Atay bıçaklandı. Ne yazık ki henüz 21’indeki gencecik Çağatay aldığı bıçak darbesiyle hayatını kaybetti ve dün toprağa verildi.

VATANDAŞ ÇOK RAHATSIZ

Değirmendere’de işlenen bu korkunç cinayetin ardından Değirmendere Sahilinin güvenliği sorgulanmaya başladı. Bu tartışmanın başlıca sebeplerinden biri de Değirmendere Sahilde kontrolsüz bir şekilde gençlerin açık alanda alkol tüketmesi. Bölge sakinleri bu durumdan son derece rahatsızken önceki gece yaşanan cinayet bölgedeki huzursuzluğu arttırdı.

KAYMAKAM TEFTİŞTEYDİ

Yaşanan olayın ardından Gölcük Kaymakamı Mustafa Irmak dün gece emniyet mensuplarıyla birlikte bölgede teftiş yaptı. Kaymakam Yazısı sahili dolaşarak bölgede gözlem yaptı. Bu teftişin ardından Değirmendere Sahilinin güvenliği için kritik bir toplantı yapılacağı öğrenildi.

PAZARTESİ GÜNÜ TOPLANTI VAR

Edinilen bilgilere göre pazartesi günü Gölcük’te Değirmendere Sahilinin güvenliği için kritik bir toplantı yapılacak. Gölcük Kaymakamı Mustafa Irmak’ın başkanlığındaki bu toplantıya İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdürünün yanı sıra Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’in de katılması bekleniyor.

BAKALIM NE SONUÇ ÇIKACAK?

Bu kritik toplantıdan önemli kararlar çıkması bekleniyor. Özellikle yaz aylarıyla birlikte adeta bir açık hava meyhanesine dönen Değirmendere Sahilinde alınacak önlemler masaya yatırılacak ve hızlı bir şekilde hayata koyulacak.

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

74 − = 65