Cumhur İttifakı’ndan Gölcük’ten Birlik, Beraberlik Mesajı

Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen ve yönetim kurulu,  MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır’ı ziyaret etti.

AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır’ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette Cumhur İttifakı’nın önemine değinen ilçe başkanları birlik ve berberlik mesajları verdi. Gerçekleştirilen ziyareti sosyal medya hesaplarından da paylaşan AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, o ziyaretle ilgili şu sözlere yer verdi,

“Milletimizle el ele, omuz omuza, gönül gönüle verip aydınlık yarınlara yürüyoruz.  Birliğimizin ve bütünlüğümüzün bozulmasına ‘cumhur ittifakı’ asla izin vermeyecektir.

Cumhur İttifakı Türkiye’nin en geniş tabanlı siyasi dayanışma örneğidir. Bu ittifak, ülkemizin hayrı için uzun vadede kurulan bir ittifaktır. Özellikle memleketimizin dirliğine, güvenliğine ve güçlenmesine yurt dışından ve hatta içeriden yönelen sayısız tehditlere karşı Cumhur İttifakı’nın ne denli önemli olduğunu görmekteyiz. Dolayısıyla AK Parti İlçe Teşkilatı olarak bizler de bu ittifakın ruhuna uygun bir şekilde Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı ile sürekli istişare ve tam bir uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Misafirperverliklerinden ve hoş sohbetlerinden ötürü Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Bilal Çakır ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum dedi.

 

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

15 + = 17