BÜYÜK PROJE TEMMUZ SONU TESLİM

 

 

Gölcük Belediyesi’nin Kentsel Dönüşüm Projesi içinde yer alan en önemli yatırımı Yeni Sanayi Sitesi inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. Sorunsuz bir şekilde devam eden çalışmalar bitme noktasına gelirken, Başkan Ellibeş yerinde inceleme yaptı.

 

 

 

 

Hisareyn Karaköprü Mahallesi’nde 105 dönümlük bir alan üzerinde yapımı devam eden, toplam 418 dükkanlı Sanayi Sitesi’nin inşaat çalışmaları neredeyse bitme noktasına geldi. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında inşaatı hızla devam eden Yeni Sanayi sitesini ziyaret ederek, çalışmaları yerinde takip edip, yetkililerden bilgiler aldı.

“BİTİŞE DOĞRU YAKLAŞIYOR”

Yeni Sanayi Sitesi çalışmalarını yerinde inceleyen Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş yaptığı açıklamada “En önemli projelerimizden biri olan Sanayi Kentsel Dönüşüm Projemiz bitişe doğru yaklaşıyor. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Allah nasip ederse Temmuz ayı sonu itibari ile Sanayi Dönüşüm Projemizi bitirmeyi hedefliyoruz. Esnafımızın ve vatandaşımızın mutluluğu için bu işi amaç edindik ve bu iş de başarıyla yürütülüyor. Ben şimdiden yeni sanayi çarşımızdaki işyerinin esnaf arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum ”  dedi.

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)