BÜYÜK BULUŞMA!

EYT Gebze Derneği, tanıtım, bilgilendirme, dayanışma ve birliktelik gecesi düzenliyor. 29 Şubat Cumartesi günü Gebze Vergi Dairesinin yanında bulunun Zümrüt Düğün Salonu’nda düzenlenen geceye EYT Genel Başkanı Gönül Boran Özüpak’ta katılacak.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Gebze Derneği, tanıtım, bilgilendirme, dayanışma ve birliktelik gecesi düzenliyor. Düzenlenen geceyle ilgili açıklama yapan Gebze Dernek Başkanı Nuh Erdoğan, “EYT Gebze Derneği Gebze, Darıca, Çayırova, Dilovası’nda bulunan mağduriyet yaşayan arkadaşlarımızın sesi olmak, Sosyal mağduriyetlerin giderilmesi için bütün gücümüzle çalışmaktayız. Derneğimiz üyelerimizle birlikte Yılmadan yorulmadan, bıkmadan, usanmadan kararlılıkla mücadelemiz sonuç alıncaya kadar devam edecektir inanıyoruz birlikte başaracağız birlikte kazanacağız. Biz bu vatanın öz evlatları mağduriyetimizi haykırırken, işçi ve emekçi arkadaşlarımızın ilgisiz kalmayacağına inancımız tamdır.” dedi.

GECEYE DAVET

Erdoğan, “29 Şubat Cumartesi günü Gebze Vergi dairesinin yanında bulunun Zümrüt Düğün Salonunda saat 19.00’da başlayacak olan gecemize Genel Başkan Gönül Boran Özüpak ve dernek yöneticileri, emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili güncel açıklamalarda bulunacak. Birlikten güç doğar, Sen yoksan bir eksiğiz” diyerek birliktelik ve dayanışma için Tüm EYT’li kaderdaşlarımızı gecemize davet ediyoruz.” dedi

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 5 = 1