“BİZLER CHP’LİYİZ NEZAKETTEN ASLA ÖDÜN VERMEYİZ” DEDİ

 

 

 

 

CHP Gölcük İlçe Örgütü parti binasında bayramlaştı. Bayramlaşma törenine İl Başkanı Cengiz Sarıbay’da katıldı. Önemli açıklamalar yapan Sarıbay, “Seçimde bazı saldırılar oluyor. Bizim de seçim boyunca tüm afiş pankartlarımız yırtıldı. Ama bizimkini yırttılar diye kimse saldırmadık. Saldırının her türlüsüne karşıyız. Bizler Cumhuriyet Halk Partiliyiz. Nezaketimizden asla ödün vermeyeceğiz ve her türlü haksızlığın, saldırının karşısında duracağız” dedi.

 

 

 

 

CHP Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri ve Yönetimi yoğun seçim çalışmalarının ardından bayramlaşma programını bayramın ilk günü saat 15.00’te gerçekleştirdi. Programa CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay katıldı.

SAHADA BÜYÜK COŞKU VAR

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, partinin milletvekili adayı Ebru Küçükaydın, CHP Gölcük İlçe Örgütü’nün parti binasında düzenlediği bayramlaşma programına katıldı. Bayramda da devam eden seçim çalışmaları hakkında bilgi veren CHP Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri, “Sahada büyük bir coşku, sevgi, umut var. Özellikle Muharrem İnce’nin cumhurbaşkanlığı adaylığı büyük bir heyecan yarattı. Sayın Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce halkın sevgisini kazanmıştır. Bunu her mitinginde gözlemlemekteyiz. Ramazan boyunca iftar öncesinde ve sonrasında oruçlu oruçsuz gözetmeksizin geç saatlere kadar çalışan tüm partililerime teşekkür ediyorum” diye konuştu.

GÖLCÜK’ÜN EVLADI OLARAK TANITILIYORUM

Partinin milletvekili adayı Ebru Küçükaydın ise, Gölcük’ten önce İzmit’te Kent Bayramlaşmasına katıldığını hatırlattı. Küçükaydın, seçim kampanyasında ‘Gölcük’ün evladı’ olarak tanıtıldığını ifade ederken, bu tabirin bazı siyasi isimleri rahatsız ettiğini dile getirdi. Küçükaydın “Demek ki sizler beni bağrınıza basmışsınız, demek ki doğru işler yapıyoruz ki bu tabirden korkuyorlar, uyarıda bulunuyorlar. Verdiğiniz destek için her birinize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

SALDIRININ HER TÜRLÜSÜNE KARŞIYIZ

Programda son olarak partililere hitap eden İl Başkanı Cengiz Sarıbay ise, “Sahadan bir an olsun ayrılmayan her gün bir çok programa katılarak ilçe ilçe gezen bir il başkanı olarak gözlemlediğim, vatandaşlar artık iktidardan sıkılmış. Çok güzel geri dönümler alıyoruz” dedi. Değirmendere ve Suruç’tan peş peşe gelen siyasi partilere yapılan saldırı haberlerini de hatırlatan Sarıbay, “İktidarın yasal düzenlemeleri ile seçime girmeye hak kazanmış mecliste temsiliyeti olan bir siyasi partiye saldırılıyor, Suruç’ta AKP’ye saldırılıyor. Bakın bizim de seçim boyunca tüm afiş pankartlarımız yırtıldı. Ama bizimkini yırttılar diye kimse saldırmadık. Saldırının her türlüsüne karşıyız. Bizler Cumhuriyet Halk Partiliyiz. Nezaketimizden asla ödün vermeyeceğiz ve her türlü haksızlığın, saldırının karşısında duracağız” dedi.

 

 

 

 

Yorumlar: 1

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 73 = 77