“BENİ AİLENİZDEN BİR KARDEŞİNİZ OLARAK GÖRÜN”

BAŞKAN SEZER: “BİRLİKTE ÖNEMLİ İŞLERE İMZA ATACAĞIZ”

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, belediye çalışanları ile bir araya gelerek Kurban Bayramlarını tebrik etti. Başkan Sezer yaptığı konuşmada, “Birlikte önemli işlere imza atabileceğimize yürekten inanıyorum” dedi.

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, belediye çalışanları ile bir araya gelerek Kurban Bayramlarını tebrik etti. Belediye Meclis Salonu’nda, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve çalışanlarla bir araya gelen Sezer, tek tek herkesle tokalaştı ve bayramlarını kutlaması sonrasında bir de konuşma gerçekleştirdi.

“GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIMIZA YÜREKTEN İNANIYORUM”

Başkan Sezer konuşmasında, “Önümüzde Kurban Bayramımız var. Birlikte geçirdiğimiz bu ikinci bayram. Bundan önce Ramazan Bayramı’nı idrak ettik. Şimdi de Kurban Bayramını idrak ediyoruz. Allah ömür verirse, nasip ederse inşallah birlikte nice bayramları yaşarız. 1 Nisan’dan itibaren birlikte çalışmaya başladık. Birlikte iftar yaptık. Saha da yeri geldi birlikte çalıştık. Bire bir arkadaşlarımızla temas kurmaya gayret ettim. Baktığımız zaman aslında gördüğümüz kadar görmediğiniz birçok konu da çalışmalar gerçekleştirdik. Bunların neler olduğunu zaman içinde sizlerde göreceksiniz çok önemli işlerin altına birlikte imza atacağız. Ben şunu söylemek istiyorum. Bir arkadaşıma demiştim. Allah nasip ederse bu 5 yıllık süreyle alakalı olarak bende bu dönemde görev yapanlardan biriydim diye ileri de yaşlandığın zaman söyleyeceksin dedim. Hala aynı kanaatteyim. Birlikte önemli işlere imza atabileceğimize yürekten inanıyorum” dedi.

“BENİ AİLENİZDEN BİR KARDEŞİNİZ OLARAK GÖRÜN”

Buradaki arkadaşların ben özverili çalışmalarına, gayretlerine teşekkür etmek istiyorum diyen Sezer ayrıca, “Biz bir aileyiz diye söyledim ama çok fazla bir araya gelemedik. Bir evde bazen çocuklar üniversiteye gider hafta sonraları görüşme imkanı olur yada evlenmiştir arada ziyarete gelir. Bizim durumumuz hemen hemen buna benziyor. Çok sık bir araya gelmiyoruz ama bu bizim bir aile olduğumuz gerçeğini değiştirmez. Bizim arkadaşlarımızın içerisinde hastalananlar oldu. Başka yönlerden sıkıntı yaşayanlar oldu. Diğer bire bir kendi sorunları olduğunda ulaştıklarında aileden biri olduğunu hissedecekleri şekilde davrandık. Biz telefon numaramızı bütün vatandaşlarımıza verdik. Aynı zamanda beraber çalıştığımız mesai arkadaşlarımıza da verdik. Ben buradan tekraren söylemek istiyorum zor zamanlarda, sıkışık durumlarda, her hangi bir şekilde durumla karşılaştığınızda danışabileceğiniz, yardım isteyebileceğiniz ve yeri geldiği zamanda şöyle yapılması daha uygundur diyebileceğiniz, aileden bir kardeşinizim. Bana bu şekilde bakmanızı istiyorum” şeklinde konuştu.

“SİZLERLE PAYLAŞMAK NİYETİNDEYİM”

Göreve geldiğimiz günden bugüne eldeki imkanları en doğru şekilde kullanma gayreti içindeyiz diyen Başkan Sezer, “Ben iftar programında söylemiştim. Bizim gerçekleştirmeyi istediğimiz ciddi şekilde de yol aldığımız, planlarımız var. Bunları gerçekleştirdiğimiz taktirde ekonomik olarak da bu noktadan daha iyi bir noktada olabileceğimizi düşünüyorum. Bu noktaya ulaştığımızda sizlerle paylaşmak niyetindeyim. Bu duygu ve düşüncelerle kaynaşmanın, özellikle yakınlaşmanın vesilesi olan Kurban Bayramınızı şimdiden tebrik etmek istiyorum. Allah nicelerini kavuşmayı, sağlık sıhhat içerisinde nasip etsin diyorum. Bayramınız mübarek olsun” diyerek alkışlar arasında konuşmasını tamamladı ve tek tek belediye personelinin bayramını tokalaşarak tebrik etti.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)