BELEDİYE TEMPOYU ARTTIRDI

 

 

 

 

 

Hava sıcaklarının artmasıyla birlikte bahar sezonuna hızlı bir giriş yapan Gölcük Belediyesi, çalışma temposunu yükseltti. Gölcük Belediyesi Fen İşleri, Park Bahçeler ve Temizlik İşleri Müdürlüklerine bağlı ekipler ilçe genelinde dört koldan hummalı bir çalışma yürütüyor. 

 

 

 

 

Havaların ısınmasıyla birlikte yol yapım, bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına hız veren Gölcük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde bozulan yolların bakım, onarım ve asfalt çalışmalarına devam ediyor. İlçenin her noktasında bozulan yolların bakım, onarım, yenileme ve asfalt serimi çalışması yapan ekipler, ayrıca yapılan planlama kapsamında cadde ve sokaklarda bordür, kaldırım ile yol bakım-onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

YOL BAKIM ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz çalışmalarını ilçemizin birçok noktasında sürdürüyor.  Yol bakım, onarım, yenileme ve asfaltlama çalışmalarımız büyük bir titizlikle devam ediyor. Daha kaliteli bir yaşam ve sağlıklı ulaşım şartları için başlattığımız çalışmalar tüm mahallelerimizde sürdürülecektir” dedi.

PARK VE BAHÇELER ELDEN GEÇİYOR

Gölcük Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde bulunan bütün park, bahçe, yeşil alanlar, kaldırımlar, refüjler, meydanlar, çocuk parkları, spor alanları ve mesire alanlarında çalışmalarına devam ediyor. Bir taraftan yeşil alan ve parklarda bakım, ağaç dikimi, çiçek dikimi ve bitkilendirme çalışmalarını sürdüren ekipler, aynı zamanda mevcut çocuk parkları ve spor alanlarındaki zarar gören deforme olan oyun gruplarıyla spor aletlerinin kırılan, bozulan barçalarını yenileyerek vatandaşın hizmetine sunuluyor.

SAĞLIKLI TOPLUM VE TEMİZ GÖLCÜK

“Daha temiz Gölcük” sloganıyla Gölcük’e yakışır bir hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Gölcük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, hava sıcaklarının artması ve yaz aylarının yaklaşmasıyla beraber, ilçe genelinde cadde, sokak, okul bahçeleri, parklar ve ara sokaklarda yıkama çalışması başlattı. Ekipler ayrıca çöp konteynerlerinı yıkama ve dezenfekte çalışmalarına da devam ediyor. Yapılan çalışmalar ile Gölcük halkı, her gün temiz ve pırıl pırıl bir sabaha uyanıyor.

 

 

 

 

Untitled-2

Print

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 68 = 77