BBP’Lİ BAŞKANDAN SERAP ÇAKIR’A DESTEK

BBP Gebze eski İlçe Başkanı Zülfikar Şahin, 31 Mart seçimlerinde Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır’ı destekleyeceğini açıkladı.

31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri’nde Gebze Belediye Başkanlığı için bağımsız adaylığını açıklayan Serap Çakır’a destekler artarak devam ediyor. Adaylığını açıkladığı günden bu yana her görüşten seçmenin desteğini alan Çakır´a bir destek de Büyük Birlik Partisi Gebze eski İlçe Başkanı Zülfikar Şahin´den geldi. Şahin, 31 Mart yerel seçimlerinde Bağımsız Gebze Belediye Başkan  adayı Serap Çakır´ı destekleyeceğini açıkladı.

GEBZE´YE DEĞER KATACAĞI İÇİN

Destek açıklamaları nedeniyle Büyük Birlik Partisi Gebze eski ilçe başkanı Zülfikar Şahin’e teşekkür eden Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, “Gebze’nin geleceği için çocuklarımızın yarınları için birlik olmamız gerekiyor” dedi. 2014 yerel seçimlerinde BBP’den Gebze Belediye Başkanı Adayı da olan Zülfikar Şahin, “Gebze’ye değer katacağına inandığım için 31 Mart’ta Serap hanımı destekleyeceğim” ifadelerini kullandı.

error
Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 7 = 1