BAŞKAN SEZER, “SİZLER BİZİM GÖZÜMÜZ KULAĞIMIZ OLACAKSINIZ”

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, ilçemizde göreve seçilen Mahalle ve Köy Muhtarlarıyla meclis toplantı salonunda bir araya geldi. Muhtarlara seslenen Başkan Sezer, “Mahallelerde yapılacak olan işleri bize en doğru şekilde duyuracak olan sizlersiniz. Biliyorum ki, sizler bu ilçenin kılcal damarlarısınız. Mahallelerimizde bizim gözümüz kulağımız olacaksınız” dedi.

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, ilçemizde göreve seçilen Mahalle ve Köy Muhtarlarıyla meclis toplantı salonunda bir araya geldi. Muhtarlar Derneği Gölcük Şube Başkanı Bilge Saral ile birlikte Başkan Yardımcıları Ahmet Karadağ, Fikret Ormancıoğlu, Şevket Kaba ve Özel Kalem Müdürü Fatih Bayram’da ziyarette hazır bulundu.

MAHALLELERDEKİ MUHATABIMIZ MUHTARLARIMIZ OLACAK

Yeni dönemim hayırlı uğurlu olmasını dileyen muhtarlara seslenen Başkan Sezer yaptığı konuşmada; “Sizler hem seçimle göreve geliyorsunuz, hem de bürokratik anlamda mahallelerinizin mülki amiri konumundasınız. Yani devleti temsil ediyorsunuz. Bunun farkında olmak gerekir. Bizim belediyecilik anlamında yapabileceklerimiz ne varsa, seçim sürecindeki söylediklerimizi de düşünürsek, olabildiğince yerine getirme gayreti içinde olacağız. Mülki anlamda bizim mahallelerde ki muhatabımız muhtarlarımız olacak. Mahallelerde yapılacak olan işleri bize en doğru şekilde duyuracak olan sizlersiniz. Biliyorum ki, sizler bu ilçenin kılcal damarlarısınız. Bizim gözümüz kulağımız olacaksınız. 163 bin kişi içerisinde hemen hemen tüm hemşehrilerimizi tanıyan sizlersiniz. Bu büyük güç aynı zamanda sorumluluk demek. Adaletli bir şekilde iş yapmamız noktasında sizin vereceğiniz bilgiler çok önemli. Mahallelerimiz yaşayan insan sayısını da düşünerek hizmet üretmemiz gerekiyor. Biz mahallelerimize ihtiyaç çerçevesinde hizmet götürerek aslında adaleti böylelikle gerçekleştirmiş olacağız. Nazik ziyaretiniz için hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Seçildiğiniz görevinizde başarılar diliyorum. Sayılı gün çabuk geçer. Koltuklar geçici. Görevimiz süresi bittiğinde hoş bir seda bırakmamız gerekiyor. İyi bir isim bırakmamız gerekiyor. Hedefimiz bu süre bittiğinde hemşehrilerimize Allah razı olsun dedirte bilmek. Bu noktada her zaman sizlerin yanınızda olduğumuzu, elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isterim” dedi ve telefon numarasını vererek konuşmasını noktaladı.

MUHTARLAR TOPLANTILARI DEVAM EDECEK

Ardından sözü Muhtarlar Derneği Gölcük Şube Başkanı Bilge Saral aldı ve şunları söyledi: “Bugün burada olmamızın nedeni hem size hem de başkan yardımcılarımıza hayırlı olsun demekti. Gerçekten Gölcük yeni bir dönem yaşıyor. Muhtarlarımızla, sizinle, büyükşehir başkanınızla gerçekten yep yeni bir dönem başladı. Herkese görevinde başarılar diliyorum. Bu zamana kadar belediyemizle sulh içinde çalıştık. Bunun devam edeceğine inanıyorum, biliyorum. Hepimizin amacı Gölcük’e hizmet etmek. Göreve başlayan tüm arkadaşlara hayırlı olsun diliyorum. 20 yıldır devam eden mahalle ve Köy muhtarları toplantılarının süreceğini diliyorum. Her ayın ilk Çarşambası mahalle muhtarlarımızla, 2. Çarşambası da köy muhtarlarımızla sorunlar hakkında görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bizim sizden talebimiz bizleri dinlemeniz. Sizde gereğini yapacaksınız. Başarı dileğimi yeniliyor, yeni dönemin hepimiz açısından başarı dolu geçmesini diliyorum” diyerek sözlerini noktaladı. Başkan Sezer ise Mahalle ve Köy muhtarları toplantılarının aynen devam edeceğini dile getirdi. Sonrasında Başkan Yardımcıları Ahmet Karadağ, Fikret Ormancıoğlu, Şevket Kaba ve Özel Kalem Müdürü Fatih Bayram kendilerini tanıttı ve telefon numaralarını muhtarlarını verdi. Hatıra fotoğrafının çekilmesi sonrasında ziyaret son buldu.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 1 = 1