BAŞKAN SANAYİ ÇARŞISI İÇİN TESLİM TARİHİ VERDİ

 

 

 

 

 

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş devam eden projeleri yerinde inceledi ve projelerle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Yeni yapılan sanayi çarşısını ziyaret eden Başkan Ellibeş, “Kısa bir süre öncesinde başlamıştık. Bu Yaz çok yoğun yağış oldu ve takvim aksamadan sürdü. Allah nasip ederse sanayi esnafımıza Ekim ayı içinde teslim etmeyi hedefliyoruz. Bu beniğm için onur verici, mutluluk verici bir şey” dedi.

 

 

 

 

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş devam eden projeleri yerinde inceledi ve projelerle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Deprem sonrası yeniden yapılan süreci içerisinde alt ve üst yapı, sportif, sanatsal, kültürel ve eğitim tesislerimizi tekrar kazandık. Günlük yaşam aksamadan devam ediyor. Kentsel dönüşüm ilçemizin öncelikli ihtiyacı. İşte halkımızın daha güvenli yaşaması öncelikli derdimiz. Denizevler ve Sanayi Kentsel Dönüşümünü başarıyla gerçekleştirdik. Sanayi Sitemiz 100 bin metre karelik bir alan. Çok geniş bir alan. 418 tane sanayi esnafı hizmert üretebileceği iş yerini oluşturuyoruz. Tabi bunun altı ve üst yapısı, sosyal yaşam alanları, ibadet alanları ile birlikte bir kompleks oluyor. Sanayi çarşısı hüvviyetinden uzak bir ticaret alanı. Bina kalitesi ve kullanılan malzemeler açısından estetik açısından önemsedik” dedi.

“EKİM AYINDA TESLİM ETMEYİ HEDEFLİYORUZ”

Yeşil bir sanayi çarşısı yapmak istedik diyen Başkan Ellibeş ayrıca şunları söyledi:  “Kısa bir süre öncesinde başlamıştık. Bu Yaz çok yoğun yağış oldu ve takvim aksamadan sürdü. Allah nasip ederse sanayi esnafımıza Ekim ayı içinde teslim etmeyi hedefliyoruz. Bu beniğm için onur verici, mutluluk verici bir şey. Ciddi bütçelerle oluşan bir dönüşüm. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile bu dönüşümü sağladık. Bizim projemizi destekledikleri için değerli bakanlarımıza, hükümetimize, alt yapısında vermiş olduğu desteklerden dolayı da Büyükşehir Belediye Başkanımıza da teşekkürlerimi arz ediyorum. Şuan özellikle satmıyoruz. 70’e yakın işyeri kaldı. Çok büyük talep ve istek var. Ulaşım olanakları çok iyi oldu. Güney otobanının bağlantı kolu da buradan geçecek.  Ticaret açısından çok önemli bir noktada noktada esnafımız için hayırlı olsun” diyerek sözlerini noktaladı.

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

5 + = 14