başkan Özüpak Hükümete o sözlerle seslendi!

Emeklilikte Yaşa Takılanlar EYT Federasyonu, bölgesel buluşmalarından birincisini Çukurova bölgesinde gerçekleştirdi.

Büyük bir coşkuyla sonuçlanan etkinlikte konuşan Emeklilikte Yaşa Takılanlar EYT Federasyonu Genel Başkanı Gönül Boran Özüpak, çok heyecanlı olduğunu ifade ederek, “Bugün bir sloganımız var. Edirne’den Kars’a doğudan batıya bugün de Akdeniz’den olup yarın da Karadeniz’e geçeceğiz ve tüm Türkiye’de olduğumuzu bölgesel olarak da tekrar tekrar göstereceğiz” dedi.

 “HELAL HAKKIMIZ İÇİN…”

Özüpak, “Hükümetimize diyoruz ki biz anayasal hakkımızı istiyoruz, erken emeklilik istemiyoruz. Primlerimizi de vergilerimizi peşinen bizden tahsil ettiniz. Bütçede asla yük değiliz. Bizlerden alınan hakkımızı istiyoruz. Yılmıyoruz, pes etmiyoruz, anamızın ak sütü kadar helal hakkımız içinde her yerde olmaya da mücadele içerisinde bulunmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Yorumlar: 1

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

64 − = 59

  1. Eyt li insanlar yıllardır gasp edilen haklarını istiyor. Nerden baksanız 10 yıldan fazla oldu hakları gasp edileli. Hükümet ise hakkı olan Eyt li yerine memura 3600 vermenin çabası içerisinde. Peki adalet, hak, hukuk bunun neresinde. Mantık bunun neresinde 05392789283.
    Unutmayın Eyt li insanlar öz be öz haklarını istiyor. Sadaka değil.