BAŞKAN BARIŞ; KIYMETLİ GÖLCÜK HALKI’NA BİNLERCE TEŞEKKÜR

BARIŞ ”YAPILAN HER BAĞIŞ İHTİYAÇ SAHİBİ AİLEYE ULAŞIYOR”
Türk Kızılayı Gölcük Şubesi Başkanı Orhan Barış, “ Gölcük’te toplam 85 kurban bağışı almış durumdayız. Yapılan her bir bağış, birçok aileye ulaşıyor. Bizler de bundan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bu vesile ile Türk Kızılayı olarak şimdiden tüm halkımızın Kurban Bayramı’nı kutluyor, sağlık ve esenlikler diliyorum” dedi.

 Türk Kızılayı Gölcük Şubesi Başkanı Orhan Barış, Kurban Bayramı dolayısıyla geçtiğimiz haftalarda başladıkları kurban bağışı kampanyasında,  an itibariyle 85 hisseye ulaştık. Kurban Bayramı dolayısıyla kurban bağışı alma konusunda bir kampanyamız vardı.  Genel merkezimizin de bu konuda bir hedefi vardı ve bu hedefi gerçekleştirmek için çalıştık çok şükür ki şuana kadar 85 hisse kurban bağışı aldık.” Dedi.

DEĞERLİ GÖLCÜK HALKINA TEŞEKKÜR EDERİM
Genel merkezimizin belirlemiş olduğu hedefi Gölcük’te yakalamış olduk. Bunun dışında, bizim de kendimiz için belirlediğimiz bir rakam vardı. Biz de bu rakamı geçmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Şu an Gölcük’te toplam 85 kurban bağışı almış durumdayız. Tabii ki bizim hedefimiz bu rakamla sınırlı değil. Daha fazlası için uğraş veriyoruz. Yapılacak kurban bağışları, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak. Bu konuda destek olan herkese teşekkür ediyoruz.

VARLIĞINIZ ÇOK KIYMETLİ TÜRK HARB-İŞ

Ayrıca bir teşekkürüm daha olacak Türk Harb-İş Kocaeli Şubesi ve Kızılay Gölcük şubesi ile birlikte Kurban Bayramı öncesinde “Bir Yetimin Başını da sen okşa” sloganıyla sendikaya üye işçilerinin de desteği ile Gölcük’teki 50 öksüz veya yardıma muhtaç ailelerinin çocuklarına yaptığımız bu özel destekte bizimle birlikte olan Türk Harb-İş Kocaeli Şube başkanı ve üyelerine de teşekkür ediyorum. Varlıkları çok kıymetli” dedi.

 ‘YAPILAN HER BAĞIŞ, BİRÇOK AİLEYE ULAŞIYOR’
Başkan Barış, açıklamasının devamında, “Yaptığımız çalışmalar kapsamında Gölcük adına hedefimizi tutturduk fakat ilçemizde daha çok bağış alabilmek adına gayretimiz sürüyor. Halkımızın ve bağışçılarımızın desteği ile Kızılay’ın bu adımları daha da anlamlı hale geliyor. Yapılan her bir bağış, birçok aileye ulaşıyor. Bizler de bundan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bu vesile ile Türk Kızılayı olarak şimdiden tüm halkımızın Kurban Bayramı’nı kutluyor, sağlık ve esenlikler diliyorum” dedi.

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

92 − 88 =