ALİ AKTEPE´DEN CHP´YE ŞOK İSTİFA

CHP Gölcük Belediye Meclis Üyesi Ali Aktepe, Gölcük İlçe Örgütünün belirlediği belediye meclis aday listesinin ardından sert bir açıklama yayınladı. Aktepe, partisinden istifa etme kararı aldı.

“BİZİ YOK SAYANI BİZ DE YOK SAYARIZ!”

5 yıldır CHP Gölcük Belediye Meclis üyeliği yapan Ali Aktepe, geçtiğimiz gün açıklanan meclis üyesi listesinde adının olmamamsıyla beraber istifa etme kararı aldı.  Sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayan Ali Aktepe, kendisini yok sayanı yok saymadığı bildiğini söyledi.

Ali Aktepe yaptığı paylaşımda, “Meclis listeleri açıklandı, bize de elbet bir cümle söylemek düşecektir. Herkes nasibini alsın artık… Birilerinin baskısına boyun eğip bizi yok sayanları biz de yok saymasını biliriz elbet-“ ifadelerine yer verdi.

“DOSYAMI  İSTEDİKLERİ  HALDE”

Meclis üyesi ali Aktepe nin açıklamaları üzerine kendisine ulaştığımız Aktepe,  gazetemize yaptığı açıklamada ”Partim tarafından meclis üyeliği için dosyam istendiği halde adımın listede olmaması beni üzmüştür.  Partimi ve davamı ve Gölcük´ü mecliste sonuna kadar savunduğum.  Davamın her zaman arkasında oldum. Gölcük ve Gölcük´ün menfaatleri için her zaman çalıştım. Partimden gelen talep üzerine dosyamı götürmeme rağmen listede var olmamam partideki düşünce ve zihniyetlerin aşılamayıp listeye girememiş olmam yıllardır savunduğum ve benimsediğim partimden istifa kararı almama sebep olmuştur. “dedi.

“DSP´DEN YA DA BAĞIMSIZ ADAY OLABİLİRİM”

Demokratik Sol Partisi´nden bir teklifin geldiğini fakat bu konuda hala görüşmeler yaptığını henüz bir karara varmadığını açıklayan Aktepe açıklamalarını “Gölcük´e ve Gölcük halkına hizmet etmeye devam edeceğim bu DSP de olabilir bağımsız meclis üyeliği de olabilir. Benim için önemli olan Gölcük halkına hizmettir “ diyerek bitirdi. HABER: Büşranur DURDU

 

Yorumlar: 1

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

5 + 4 =

  1. Sen kimsin Ali Aktepe de CHP yi yok sayarmissin lahanayı yerken kıtır kıtır sapına gelince me öyle bir dünya yok listede oldunmu iyi olmadı isyan DSP den yada bağımsız aday olacakmissin ol bakalım hele ne olacak