AK Parti yazı sahada geçiriyor

AK Parti Kocaeli Teşkilatı, yazı sahada geçiriyor. İl Başkanlığının hazırladığı programlar kapsamında milletvekilleri ve partili yöneticiler, her gün ilçelerde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geliyor. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr.Şahin Talus, “Bizim yerimiz, her zaman milletimizin yanıdır” dedi.

TEMPO DAHA DA ARTTI

AK Parti Kocaeli’de 14-28 Mayıs seçimlerinin hemen ardından yeni dönem çalışmaları başlamıştı. Başkan Talus, bütün ilçeleri gezerek teşkilatlara yaz aylarında sahada olacaklarının mesajını vermişti. Bu kapsamda, özellikle Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) tatile girmesiyle, milletvekilleriyle birlikte saha çalışmalarının temposu iyice arttı.

MİLLETVEKİLLERİNİN HEPSİ SAHADA

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı’nın belirlediği program kapsamında bütün milletvekilleri 1 Ağustos itibariyle ilçelerde gün boyu süren programlara başladı. Milletvekilleri Prof.Dr.Sadettin Hülagü, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Veysel Tipioğlu, Mehmet Akif Yılmaz, Cemil Yaman ve Sami Çakır, her gün bir ilçede teşkilat mensuplarıyla program düzenliyor.

“VATANDAŞIMIZIN NABZINI TUTUYORUZ”

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr.Şahin Talus, çalışmalar hakkında şunları söyledi: “Her dönem saha çalışmalarıyla vatandaşımızın nabzını tutuyor, milletimizin sesine kulak veriyoruz. AK Parti’yi kuran, başarıların altında imzası olan milletimizin ta kendisidir.

“HER KESİMLE BULUŞUYORUZ”

Yaz aylarında da sahada, vatandaşla iç içeyiz. Bu süreçte 21 yılda yapılan tüm eser ve hizmetlerimizi vatandaşlarımızla paylaşıyoruz. İstek ve taleplerini dinliyoruz. Esnafımızla bir araya geliyor, iş yerlerini ziyaret ediyoruz. Kanaat önderleri, sivil toplum kuruluşlarıyla buluşuyoruz. İstişarelerimizi yapıyıoruz.

TÜRKİYE YÜZYILI VURGUSU

Seçim bitti, vatandaşla işimiz sona erdi anlayışında bugüne kadar hiç olmadık. Bize oy verdi, vermedi diye milletimiz arasında ayrımcılık hiç yapmadık. Herkesi dinliyoruz, önerilerini not alıyoruz. Cumhuriyetimizin 100.yılını tamamlayıp, yeni dönemi Türkiye Yüzyılı yapmak için milletimizle daima el ele ve kol kola olacağız. Bizim yerimiz, daima milletimizin yanı olacaktır.”

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)