AK Parti Gölcük’te ilçe başkanlığı koltuğuna kim oturacak?

AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen,  5 yıldır sürdürdüğü ilçe başkanlığı görevinden ,2024 yılında yapılacak yerel seçimlerde Gölcük Belediye Başkan aday adaylığı için 31 Ağustos tarihinde istifa etti.

Gölcük İlçe Başkanlığı koltuğuna 2 aday!

Seymen’in istifası sonrası AK Parti Gölcük İlçe Başkanlığına vekaleten Kemal Yavuz atandı. Şimdi ise merak edilen soru  AK Parti gölcük İlçe başkanı kim olacak ? AK Parti Gölcük İlçe başkan vekili olması sebebiyle koltuğa atanan Kemal yavuz mu yoksa yine ilçe yönetici olan ve AK Parti gölcük İlçe başkanlığına adaylığını açıklayan avukat Hüseyin Coşkun mu? Yoksa adı geçen Dr. Ali Ruhan Çelik mi? Veya yine adı geçen Mesut Kanpara mı?

Koltuğa kimin oturacağı ise merak konusu

Ak Parti’de mevcut başkan Çetin Seymen’in belediye başkanlığına aday adayı  olmak için istifası sonrası Gölcük’te, ilçe başkanı belirlemek için temayül yoklaması yapılıyor.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak seçimler için aday adayı olan Seymen’in yerine partide yönetici kademesinde bulunan isimler, başkan olarak görmek istedikleri üç ismi yazarak temayüllerini belli edecekler.

Parti binasında saat 14.00-17.00  arası yapılacak, temayülde elde edilen sonuçlar önce ile, ardından genel merkeze gidecek ve Ankara’ya çağrılacak üç isim netleşecek.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

76 + = 79