BAŞKAN, MECLİSİ İFTARDA AĞIRLADI

 

 

 

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Ramazan ayı münasebetiyle, Gölcük Belediyesi Değirmendere Tarihi Yalı Evleri’nde belediye meclis üyeleri ve aileleriyle iftar yemeğinde bir araya geldiler.

 

Gölcük Belediyesi Değirmendere Tarihi Yalı Evlerinde düzenlenen iftar yemeğine Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş , Gölcük Belediyesi Genel Koordinatörü Nihat Abiş, Başkan Yardımcıları İbrahim Tektaş, Kemal Kahraman, Levent Değirmenci ve belediye meclis üyeleri eşleriyle birlikte katıldılar.

BAŞKANDAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Meclis Üyeleri ve eşleri ile iftarda buluşan Başkan Mehmet Ellibeş, konuklar ile ayrı ayrı sohbetlerde bulundu. Başkan Ellibeş “İlçemizin daha güzel şehir olması adına dile getirilen fikir ve görüşleri değerlendiriyoruz. Birlik ve beraberlik içinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İlgili her konuda ortak hareket etmeye özen gösterdik. Belediyemizin imkanları ölçüsünde hizmet ve projelerimizi yürütmeye gayret ettik. Bu projelerden bir tanesi şuan iftar programını gerçekleştirdiğimiz Değirmendere Tarihi Yalı Evleri tamamlanarak halkımızın hizmetine sunuldu. İnşallah bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde Gölcük’e hizmet etmeye devam edeceğiz. Mübarek Ramazan ayı birlik ve beraberliğimiz pekişmesi, kardeşlik, dostluk, komşuluk ve akrabalık ilişkileri anlamında çok önemli fırsatlar bizlere sunmaktadır. Kardeşliğe, dayanışmaya en çok ihtiyacımızın olduğu bir dönemdeyiz. Çok daha güzel Ramazan aylarında buluşmak ümidiyle, Rabbim oruçlarımızı kabul etsin” dedi.

 

 

 

 

Yorumlar: 1

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

41 + = 51