Gölcük’te ki Muhbir Kim?

 

Aylardır gerek sosyal medyada, gerek fazlasıyla Kocaeli basınında Gölcük’ün üzerine oynanan oyunları, elimden geldiğince takip ediyorum.

Özellikle son dönemde Kocaeli basınında bu kadar sık yer almak, insanı düşündürmüyor değil. Önce belediye üzerinden başlayan çirkin oyunlar, sonra sanayi sitesi ihalesi ile devam etti. Ardından Gölcük’ün tanınmış ailelerinden Kahramanlar’a  düzenlenen kumpas ve en son ise Yasin Alp’in, aylar önce paylaştığı bir resim basına servis edildi.

Tüm bunları topladığımızda, Gölcük’ün üzerine oynanan çirkin bir saldırı olduğu ortaya çıkartıyor.

Çünkü neden; Gölcük’ün çalışan çok çalışan bir ilçe başkanı var. Birçok kesim tarafından takdire şayan gösterilen, deyim yerindeyse parmakla gösterilen bir ilçe başkanı. Farklı amaçlarla karalanmaya çalışılıyor. Ama yemezler. Çok sevilen daha doğrusu, özü sözü bir olduğu için, doğrudan yana ve doğru olduğu için başaramazsınız. Lafta beğenseniz de kimseye yedirtmezler İdris Alp’i bu böyle biline. Birlik ve dirliği bozmayı

BAŞARAMAYACAKSINIZ.

Belediye üzerinden devam etmek gerekirse, Sayın Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş bir yola çıktı. Büyük sorumluluklar alarak Kentsel dönüşümün ilk etabı olan, sanayi projesini gerçeğe dönüştürdü. Tabi kolay olmadı çünkü İzmit basını yine iş başındaydı. Gündemi tersine çevirip sanayi esnafının hakkının yendiğini düşündüklerini aylarca kalemlerine aldılar. Nitekim başarılı olamadılar. Gölcük’ün 70 yıllık geleceğini garantiye almak için kolları sıvayan Belediye başkanımız Mehmet Ellibeş, daha çok işlere imza atacak. Sanayi işin ilk kısmıydı. Yani yine siz beğenseniz de beğenmeseniz de daha çok projelere imzasını atacak. Bu da böyle biline. Başarı sizi rahatsız etmesin. Yoksa daha çok rahatsızlanacaksınız.

Asıl konu bu isimlerin yaptıklarını belirtmek değil aslında.

Asıl konu Gölcük’teki muhbirin kim olduğu?

Aylardır gündemi Kocaeli’nde Gölcük hakkındaki asılsız haberlerle, medya üzerinden birilerine paslayan kim?

Neden kendisi cesaret edip gündeme getiremiyor?

Hey sen muhbir sana sesleniyorum, asılsız tek taraflı yalan dolan cehalet dolu cesareti olmayan ezik. Er ya da geç çıkacaksın piyasaya. Bakalım o zaman Gölcük’te nasıl ticaret yapacaksın?

Bakalım o zaman Gölcük’ten nereye göç edeceksin. Bu işin peşini bırakmayacağım bilgin olsun..

BİR SÖZÜM DE CHP’YE

Bir şeye daha değinmeden geçmek istemedim. Gölcük CHP ilçe teşkilatı, Gölcük Vizyon Gazetesini boykot ettiğini duyuyorum, basın toplantılarına çağırmıyorlarmış hatta ve hatta haberlerini bile Gölcük Vizyon Gazetesi ile paylaşmıyorlarmış.

Buna da sebep benmişim!

Halbuki ben biraz çalışın da sizi manşetlere çıkartalım diye bir çağrıda bulunmuştum daha önce.

Bu olayın doğruluğunu CHP ilçe başkanı sayın İsmet İşeri’ye bir çağrıda daha bulunarak iletiyorum.

Basın sizin sesiniz kulağınız değil mi idi İsmet başkan?

Kendi kişisel hesabımdan yaptığım paylaşımlar birilerini rahatsız mı etti ?

Gölcük Vizyon Gazetesini boykot mu ediyorsunuz ?

Sizce kaybeden kim olur ?

Yorum sizin….

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 5 = 1