ANASAYFA > Kültür & Sanat, Manşet, Manşet Yanı, Video Haber > Musiki Derneği’nde Yaza Merhaba konseri

27.05.2015 Çarşamba 10:49

1

Gölcük Kültür Dernekleri Platformu’nun hazırladığı ve Değirmendere Musiki Derneği’nin katkı verdiği, ‘Yaza Merhaba’ Konseri, önceki akşam Yüzbaşılar Sahili Anfi Tiyatro’da ay ışığında romantik bir ortamda gerçekleşti

 

“ÇORBADA TUZUMUZ OLSUN”

Değirmendere Musiki Derneği Başkanı Ekrem Demirkesen, bu konsere katkı veren Gölcük Kaymakam Adem Yazıcı’ya, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’e, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Faruk Keskin’e teşekkür ederek, “Değirmendere Musiki Derneği’nin türkü dostlarının değerli destekleriyle, yöremizde Türk Halk Müziği kültürünü yaşatmaya, sevdirmeye ve sosyal sorumluluk projelerine, ‘çorbada bizimde tuzumuz bulunsun’ diyerek katkı vermeye devam edeceğiz. Eğlence amaçlı bu konserimizde misafirlerimiz ve biz çok eğlendik. Derneğimizinde üyesi olduğu, Gölcük Kültür Dernekleri Platformu Gölcük’te bir çok sosyal sorumluluk projelerine katkı vermiştir” dedi.

 

KAYAHAN VE MANÇO YAD EDİLDİ

Değirmendere Musiki Derneği Korosunun söylediği türkülerle çoşan, oynayan misafirler konser bitene kadar konser alanını terk etmediler. Kayahan ve Barış Manço’dan da eserler seslendirilerek, değerli sanatçılarımız yad edildi. Konser sonrasında, Gölcük Kültür Dernekleri Platform Dönem Başkanı Taner Ragıpoğlu, konseri izlemeye gelen misafirlere ve Değirmendere Musiki Derneği’ne teşekkür ederek, koro şefi Emrullah Erçelik’e çiçek takdim etti. Konseri, Eski kaymakam ve Vali Yardımcımız Mustafa Pekdemir, CHP İlçe Yönetimi ve Milletvekili Adayı Turan Dumlu, Yalı Mahalle Muhtarı Nuran Zaim, Eski Meclis Üyesi Cumali Özcan, Kent Konseyi Emekli Meclisi Başkanı Recep Akel, Konyalılar Derneği, Değirmendere Fotoğraf Sanatı Derneği, Niğdeliler Derneği , Eskişehirliler, Amasyalılar ve Trakyalılar Derneği yönetimleriyle , başkanlarıyla ve üyeleri ile çok sayıda Değirmendereli izledi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.