ANASAYFA > KORE GAZİMİZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

23.11.2017 Perşembe - 16:52

 

 

İlçemizin sevilen sayılan isimlerinden olan Necmi ve Nejat Kandemir kardeşlerin babaları, Kore Gazisi Yaşar Kandemir’i kaybettik. Kandemir’in vefatı ilçemizde derin üzüntü yaratırken, cenazesi dün İkindi namazına müteakip Gölcük Merkez Camii’nde kılındı.

 

Askeri törenin yapıldığı cenaze törenine Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Gölcük Donanma Komutanı Koramiral Ercüment Tatlıoğlu, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş başta olmak üzere, gaziler, siyasi partilerin başkanları, sivil toplum kuruluşları başkanları ve yöneticileri, muhtarlar, merhumun akrabaları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Kore Gazisi Yaşar Kandemir, 87 yaşında evli ve 2 çocuk babasıydı. Kandemir’in cenazesi dün İkindi namazına müteakip Gölcük Merkez Camii’nde kılınmasının ardından, Değirmendere Mezarlığına defnedildi. Bizde Gölcük Vizyon Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, Kandemir ailesine ve sevenlerine başsağlığı temennilerimizi iletiyoruz.

 

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.