» Caner Uzuner - TÜM YAZILARI

12.01.2017 Perşembe - 12:39

 

 

 

 

Ülkem bu kadar gergin günlerden geçerken gerçekten mutlu olmayı,Gülmeyi,sevinmeyi,eğlenmeyi ne kadar özlediğimizi bu gecede fark ettim.

Her gün şehit haberleri,ekonomik çalkantılar,kavgalar gürültüler,terör eylemleri derken gerçekten hepimiz gülmeyi,sevmeyi,mutlu olmayı unutmuşuz. Gölcükspor gecesinde unuttuğumuz mutluluğu,sevmeyi,gülmeyi,eğlenmeyi hatrıladık.Gölcükspor yönetimini tebrik ederim.Ufak tefek eksikler,aksaklar,kırgınlıklar,dargınlıklar oldu amma yönetim bertaraf etmesini de bildi.

The Ness Otelde Gölcükspor muhteşem bir gece yaptı.Hemde bu sıkıntılı zor günlerde salonu doldurdu.Muhteşem geceye damgayı futbolcuların tesislerde kameraya alınan görüntüleri vurdu.Bütün futbolcular Gölcük halkından destek istedi,şampiyonluk sözü verdiler. Bence geceye damga vuran o görüntüleri ve düzenlenen gecenin önemli anektodlarını anıtpark’ta bulunan dev ekrana yansıtmak lazım.

Dedim ya yıllar sonra eskisi gibi gülmeyi,mutlu olmayı,sevmeyi,sevinmeyi yeniden hatırladık diye Gölcükspor gecesinde eğlence had safhada oldu.Sanatçı Mustafa Yurt’un nağmelerine güçlü yorumuda eklenince eski Gölcük geceleri aklıma geldi. Ne geceler düzenlenirdi,ne eğlenilirdi.İşte Gölcükspor gecesi eskileri aratmadı desem yeridir.

Gölcükspor gecesinde bu kenti takımına destek verirken gördüm.Gölcükspor’a destek olan herkese taraftar olarak teşekkür ederim.

 

YAZIKLAR OLSUN

Hiç birimiz mecliste yaşanan tabloyu hak etmiyoruz.Koyun can derdinde Kasap et derdinde. Ekonomi patlamış,her gün şehit haberleri ile sarsılmaya devam ederken,gencecik fidanları katledenlerle hesaplaşacağımıza mecliste birbirini yiyenler yüzünden gündem bile olması abes olan Anayasa için yaratılan gündemle Kıbrıs gitti,gidiyor,12 ada Yunanistana verildi.

GEÇMİŞ OLSUN

Meclis’te Kocaeli Milletvekilleri Fatma Kaplan Hürriyet ile Mehmet Akif Yılmaz’a yapılan saldırlar meclis seviyesinin yerlerde olduğunun göstergesidir. Bir parantez açmak gerekirse Kadına kaldırılan eller kırılsın,hadsiz,yüreksiz,aciz insan kadına el kaldırır. O bir anne,o bir eş,o bir abla Peybamberimiz ( S.V.S) kız çocuklarını omuzlarında gezdirirdi.Ben müslümanım diyen bir adam kadına el kaldırmaz. Biz müslümanların örnek aldığı hazreti Muhammet (S.V.S)’in yaşamını örnek aldığını zannedenler merdiven altı din eğitimi aldığından kadına şiddet uygulamayı hak görüyorlar. Oysa bizim dinimiz’de hoşgörü had safhada…

Neyse Kocaeli Milletvekilleri Fatma Kaplan Hürriyet ile Mehmet Akif Yılmaz’a geçmiş olsun Allah beterinden korusun,bir daha tekrarlanmasın.

Kalın SAĞLICAKLA…

Paylaş


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.