ANASAYFA > BÜYÜK PROJELERİN İNŞAAT FİRMASI: “ÇARDAK GRUOP”  

23.11.2017 Perşembe - 13:34

 

 

 

Değirmendere’de yaptığı Çardak Referans Evleri ile farkını ortaya koyan Gölcüklü İşadamı Hüseyin Çardak gazetemize Çardak Group’u anlattı. Şirketinin yapısından, yaptığı projelere kadar dobra dobra açıklamalar yapan Çardak, aile şirketi olarak yola devam etmeyi önemsediğini dile getirdi, ayrıca bir çok konuda önemli bilgiler verdi.

 

BÜYÜK İŞLER YAPMAYA BAŞLADIK

Çardak İnşaatın sahibi Gölcüklü işadamları Hüseyin ve  Yusuf Çardak kardeşler, Çardak Gruop hakkında bilinmeyenleri paylaştı. İstanbul Maltepe,Kartal gibi bir bölgede Kentsel dönüşüm projelerine imza atan Hüseyin Çardak, Gölcük Değirmendere’de   2016  Şubat ayında başlayıp Mayıs 2017 yılında teslim ettiği Çardak Reverans  sitesinin  haklı gururunu yaşadığını söyleyerek “Ailemize ait olan şirketimizle büyük işler yapmaya başladık. İstanbul’da yaptığımız projelerle kardeşim Yusuf Çardak ilgileniyor. Gölcük ve çevresinde yaptığımız projelerle kendim ilgileniyorum. Aile şirketimizin en büyük destekçisi babamdır. Onun dinlenmesi gerekirken ben ve kardeşime destek olmak arzusuyla her gün inşaatlarımızın başında duruyor. Çalışmaktan imtina etmeyen bir aileye sahibim.  Ailece şirketimiz için yoğun mesai harcıyoruz. Geleceğe dönük yatırımların hepsi Gölcük’de bulunup yaşadığım şehri hiçbir yere değişmem” dedi.

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖN PLANDA

Gölcüklü işadamı Hüseyin Çardak; Çardak İnşaat’ın kuruluşundan bugüne kadar müşterilerinin kalite beklentilerini karşılamaya ve bu esnada da kendini geliştirmeye devam ettiklerini dile getirirken, her projesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaratıcı ve kaliteli hizmet anlayışının getirdiği özgüven ile birlikte, profesyonel çözümler sunduklarını belirtti. Zamanda teslim edilen  projeler üretmeyi hedeflediklerini belirten  Çardak,  her zaman kaliteyi ve uygun koşulları müşteriye sunarken, kaliteli, dürüst, sağlam ve güvenilir hizmet vermekten kıvanç duyduklarını belirtti.

 

 

ÇARDAK GROUP BİR AİLE ŞİRKETİ

Ortağı olmayan bir Aile Şirketi olarak kurulan Çardak İnşaat, toplu konut projeleri inşa ederek, kaliteli yaşam alanları oluşturmaya başladı. Anahtar teslim toplu konut inşaatları başta olmak üzere, sağlam ve kaliteli yapılar oluşturmayı kendine ilke edinen Çardak İnşaat, bir birinden eşsiz projeleri ile kısa zamanda ilçemizin tanınmış firmaları arasına girdi ve büyük beğeni toplamışdı.

 

 “AİLE ŞİRKETİ OLMAYI ÖNEMSİYORUM”

Çardak Gruop olarak bizde zamanında çok çektik, babam ve kardeşimle inşaatlarda çalışıp işi öğrendik diyen Hüseyin Çardak ayrıca şunları söyledi: “O yüzden aile şirketi olmayı önemsiyorum. Hepimiz el ele vererek İş bölümü yaptık. Çünkü ortaklı işler pek yürümüyor ne varsa ailede var” dedi. İçinde bulunduğumuz ortam gereği yeni projelere pek sıcak bakmadığının altını çizen Hüseyin Çardak, “İstanbul’daki projelerimiz tamamlayıp önümüzü görmek istiyorum” diyerek iş dünyasına mesaj verdi.

 

 

PRESTİJ PROJESİ ÇARDAK REVERANS EVLERİ

2016 yılında başladığımız projemiz için hiçbir masraftan kaçınmadık diyen Çardak, 2016 Şubat ayında başladık, 2017 Mayıs ayında teslim edildi. Çardak Reverans sitesi bizim yüzakımız oldu dedi ve Değirmendere Yüzbaşılar mahallesinde bulunan Çardak Reverans sitesinde bulunan özellikleri sıraladı.

Kapalı Otopark, Asansör Sistemi,

Site Güvenliği, Modern ve Estetik Mimari,

Görüntülü konuşma sistemi,

Ebeveyn Banyolu Daireler,

Asma Tavan,

Led Aydınlatmalı Salon,

Ankastra Setli Mutfak,

Tüm Pencerelerde Otomatik Panjur,

Led Aydınlatmalı Dış Cephe

Haber: Serkan Sıdal

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

Nursah bugan

😂😂😂 Musteri memnuniyeti? Son zamanlarin en iyi fikrasiydi bu. Iscilik ve kullanilan malzeme kalitesi standartin altinda,is ahlaki anlayislarina hic girmiyorum bile.Empati yetenegini yitirmis yada hic kazanamamis,hak ve adalet kavramlarindan yararlanamamis bir kurulus oldugu kanaatindeyim.Tercih ve tavsiye eder miyim? Asla! Haber degeri bile tasidigini sanmiyorum bu yazinin; nafile reklam,vakit kaybi.

09.01.2018, 21:46